Zamawianie świetlnych liter w Gliwicach

Jakoś za bardzo nie interesowałem się biznesem rodziców. Prowadzili salon kosmetyczny, chociaż bardziej można byłoby powiedzieć, że to mama miała salon kosmetyczny i go prowadziła, a tata zajmował się bardziej kwestiami opłat i spraw urzędowych, a także zamawianiem asortymentu. Mnie to nigdy nie interesowało, ale jakoś w końcu poczułem ochotę, by im jakoś pomóc, jeśli miałem taką możliwość.

Wykorzystanie liter świetlnych w reklamie w Gliwicach

litery świetlne gliwiceSalon rodziców charakteryzował się tym, że był mdły i nudny z wyglądu. Miał taki podstawowy szyld, informujący o tym, co się tak dokładnie tutaj znajduje i co tutaj można sobie zrobić, ale to wszystko. Biorąc pod uwagę, jak inne firmy potrafią się reklamować, to ja bym na przykład nigdy nie zdecydował się na to miejsce. Jak pytałem rodziców, dlaczego jakoś ładniej się nie zareklamują przed wejściem do salonu, to tłumaczyli, że nie mają na to czasu, bo muszą się zajmować wieloma innymi sprawami. Klientów było sporo, chociaż to byli stali klienci, rzadko pojawiał się ktoś nowy. Wymyśliłem, że załatwię im reklamę i wykorzystam do tego litery świetlne Gliwice, jako miasto, gdzie był salon, zapewniały mi dostęp do bardzo fajnych ofert w zakresie właśnie takich świetlnych liter reklamowych. Wykorzystałem więc nazwę salonu, dopisałem jakieś krótkie hasło i złożyłem zamówienie na odpowiednie litery, które miały być zawieszone ponad wejściem do salonu kosmetycznego.

Gdy litery do mnie dotarły to pokazałem je tacie i mamie. Byli zaskoczeni, że sam z siebie zaangażowałem się w ich interes i za własne pieniądze kupiłem jakąś formę reklamową. Wspólnie umieściliśmy litery nad wejściem i muszę przyznać, że napis bardzo mi się podobał, tak jak i im. Liczyłem, że pomoże on pozyskać nowych klientów.