Wybór pastelowych lakierów hybrydowych

 

Każda kobieta lubi mieć zadbane dłonie. Oczywiście, rzadko mamy czas na to, abyśmy mogły spokojnie usiąść w domu i zrobić porządny manicure. W domu zawsze coś nam przeszkadza i nie pozwala nam zadbać o swoje paznokcie w pełni. Dlatego dobrą opcją jest korzystanie z profesjonalnego manicure w salonie kosmetycznym.

Kolor pastelowego lakieru

pastelowe lakiery hybrydoweJeśli zastanawiamy się w gabinecie kosmetycznym nad tym, jakie tym razem chcemy mieć paznokcie, najczęściej mamy spory dylemat. W profesjonalnych salonach kosmetycznych wybór kolorów jak również ich odcieni jest niemały. Do tego dochodzą wszelkie wzorki, naklejki czy efekty, które są modne w danym sezonie. Jednak nie zawsze pasują nam neonowe paznokcie czy całe we wzorki. Pamiętajmy, że tak jak na przykład czerwony kolor lakieru pasuje o wszystkich kreacji tak jasne kolory, które są delikatne również . Do tego pastelowe lakiery hybrydowe są modne przez cały rok. Możemy z ich pomocą tworzyć różne efekty. Często jest to również odpowiedni wybór jak nie chcemy lakierów, które rzucają się w oczy. Pastelowy kolor pasuje zarówno do wiosennych i letnich sukienek, jak i do sweterków. Takie kolory są bardzo delikatne i kobiece  a wiele z nas czuje się w nich o wiele lepiej niż w mocnych kolorach. Dodatkowo, zawsze jaśniejsze kolory dodają dziewczęcości. Nie manifestujemy przez nie nowo zrobionych paznokci ale pokazujemy, że są one zadbane i piękne mimo tego, że są równocześnie delikatne.

Każda z ans ma inny gust i dlatego warto malować paznokcie tak, jak nam się podoba. Nie musimy podążać za modą ale możemy z nią eksperymentować, ponieważ hybrydę łatwo można usunąć za pomocą profesjonalnego preparatu i urządzenia więc zawsze warto spróbować czegoś innego a może mocniejsze lub słabsze odcienie również nam przypasują.

Na https://www.lafemme.pl/ jest szeroka gama kolorystyczna lakierów hybrydowych.