Wybieramy flower box z różami

Kwiaty są wręczane na różne okazje, między innymi imieniny, urodziny, walentynki, oświadczyny czy inne ważne wydarzenia. Kwiaty doskonale podkreślają okoliczność i jej ważność. Z tego powodu najchętniej wręczanymi bukietami są eleganckie róże, które są zarówno trwałe, jak i wyjątkowo estetyczne. Nowością na rynku są obecnie flower boxy. Warto dowiedzieć się nieco dokładniej, czym różnią się od typowych bukietów.

Nowoczesne flower boxy z różami

najlepszy flower box z różamiFlower boxy są to inaczej kwiaty w pudełkach. Moda na nie przyszła do nas ze wschody, gdzie pojawiły się po raz pierwszy w Emiraytach Arabskich oraz w Rosji, skąd rozpowszechniła się na inne kraje, w tym w Polsce. Jest to kompozycja kwiatowa w skład której najczęściej wchodzą róże. Kwiaty są zamknięte w efektownie prezentującym się kartonowym pudełeczku, które może mieć różnorodne kolory oraz kształty. Warto wybierać najlepszy flower box z różami. Różni się on od zwykłej wiązanki kwiatowej zarówno wyglądem, jak i funkcjonalnością. Dno pudełeczka wyłożone jest specjalną gąbką florystyczną, która jest nasączona preparatami odżywczymi do kwiatów, pomagającymi przez dłuższy okres czasu zachować świeżość oraz estetyczny wygląd kwiatów. W efekcie flower box jest o wiele bardziej trwały od tradycyjnych wiązanek. Dodatkowo jest to w pełni gotowa kompozycja kwiatowa, która nie będzie wymagała dodatkowych zabiegów pielęgnacyjnych ze strony osoby obdarowanej. Od razu po otrzymaniu może zostać ustawiona w dowolnym miejscu, bez konieczności przekładania kwiatów do wazony. Jest to zarówno praktyczny, jak efektowny podarunek, który będzie cieszył oczy przez sporą ilość czasu. W przypadku tradycyjnych bukietów kwiatowych zachowanie ich przez jak najdłuższy czas w świeżości bywa problematyczne. Z tego powodu warto wybrać wygodniejszy podarunek.

Reasumując, jeżeli zależy nam na tym, abyśmy sprawili radość osobie obdarowanej kwiatami, warto wziąć pod uwagę możliwość zamówienia flower boxa, który jest nowoczesnym i estetycznym prezentem. Z pewnością będzie to bardzo estetyczny prezent i dużo wygodniejszy, niż standardowy bukiet kwiatów. W tym wypadku nie trzeba się martwić o regularną wymianę wody, podlewanie czy przycinanie końcówek kwiatów, ponieważ rośliny do takiego pudełeczka są odpowiednio przygotowane.