Wózek dla dziecka

Tak długo czekaliśmy na dziecko, ale w końcu się udało. jestem w ciąży i już w najbliższym czasie przyjdzie na świat nas upragniony od wielu lat synek.Przyznam szczerze, że powoli zaczynaliśmy już tracić nadzieję na to, że kiedykolwiek będziemy mieć dziecko. Mieliśmy już zacząć procedure medyczną, kiedy na teście ciążowym zobaczyłam upragnione dwie kreski. Nasza radość była przeogromna.

Wózek dobrej marki

wózek wielofunkcyjny bebetto vulcanoNiemalże od samego początku ciąży zaczęliśmy kompletować wyprawkę. Chodzenie po sklepach z akcesoriami dla dzieci i przygotowanie się na przyjście na świat naszego synka było cudownym przeżyciem. Teraz, kiedy termin porodu przypada niespełna za miesiąc, niemalże wszystko jest już gotowe. Pokoik jest urządzony, ubranka i wszystkie potrzebne dla niemowlaka rzeczy czekają w jego pokoju, torba do szpitala spakowana jest już od miesiąca. nie mamy tylko jeszcze wózka. A to jest bardzo ważna dla dziecka i jego rodziców sprawa, doszłam wiec do wniosku, że najwyższy czas wyruszyć na poszukiwanie odpowiedniego wózka. najgorsze jest to, że kompletnie nie wiem, na który wózek się zdecydować. Jest ich na rynku taka wielka ilość. na pewno chciałabym, żeby to był wózek trzy w jednym, bowiem jest najbardziej uniwersalny i starczy nam na najdłuższy czas. Moja koleżanka bardzo polecała mi wózek wielofunkcyjny Bebetto Vulcano. Jest to właśnie taki wózek, jaki chciałam, składa się z gondoli, spacerówki i pasującego do stelaża fotelika. Koleżanka wychowuje w nim już drugie dziecko i mówiła mi, że z wózka jest bardzo zadowolona, nie widać po nim kompletnie oznak zużycia. Oglądała te wózki w sklepie i bardzo mi się podobały, cena również jest całkiem do przyjęcia, wiec chyba będę się skłaniać do zakupu tego właśnie wózka. Myślę, ze naszemu kochanemu bobasowi będzie w nim bardzo wygodnie i będzie się z nim dobrze spacerowało.

Wybór odpowiedniego dla dziecka wózka to bardzo poważna sprawa, w końcu będzie nam, służył przez kilka lat, a jest to całkiem spory wydatek. Na pewno ważne jest przede wszystkim bezpieczeństwo dziecka i musimy zadbać, aby wózek był przede wszystkim bezpieczny. powinien również być lekki i dobrze się prowadzić, a do tego nie kosztować milinów. Na pewno dobrym wyborem będzie wózek marki Bebetto, który sprawdza się w każdych warunkach.