Wizyta w krakowskim SPA

Z okazji moich urodzin postanowiłam podarować sobie odrobinę relaksu i wybrałam się do krakowskiego SPA, na serię wspaniałych zabiegów na twarz i ciało. Moja skóra została fantastycznie dotleniona oraz odżywiona. Samopoczucie uległo poprawie i poczułam, że wróciły moje siły witalne. Pozbyłam się napięcia mięśniowego, które towarzyszyło mi cały czas ze względu na siedzący tryb pracy.

Idealny pakiet relaksacyjny dla kobiet

najlepsze dayspa w krakowiePo skorzystaniu z masażu gorącymi kamieniami byłam oczarowana efektami, zatem zdecydowałam się na kolejne zabiegi. Postanowiłam skorzystać z pakietu DaySPA. Wybrałam oczywiście najlepsze DaySPA w Krakowie. Długość sesji wynosi około 4 godzin, co gwarantuje ogromny relaks i wspaniale zadbane ciało. Terapeuta wykonuje najpierw drenaż ciała poprzez zastosowanie specjalnego sprzętu. Zabieg znacząco poprawia jędrność skóry, świetnie działa na żylaki czy pajączki. Wspaniale poprawia samopoczucie i redukuje napięcie. Ponadto, wykonywany regularnie redukuje obwody ciała i modeluje sylwetkę. Następnie zostałam poddana zabiegowi masaży shea. Dzięki wspaniałym wartościom odżywczym skóra po takim masażu była niesamowicie odżywiona i nawilżona. Nie tylko zadbano o moje ciało, ale również o stopy. Szereg zabiegów pielęgnacyjnych stóp oraz dodatkowo ich masaż, dały mi poczucie lekkich, odprężonych stóp. Na koniec zostałam poddana cudownemu zabiegowi na twarz. Masaż twarzy poprawia jędrność skóry, świetnie działa na drugi podbródek czy zwiotczałą skórę. Ponadto niweluje oznaki starzenia, spłyca zmarszczki i nadaje skórze zdrowego kolorytu. Jestem pewna, że jeszcze nie raz skorzystam z tego szerokiego pakietu w SPA. Zabiegi w pakiecie są idealnie dopasowane i kompatybilne, dzięki czemu całe ciało jest zadbane, zrelaksowane i zaopiekowane. Cudowne doświadczenie, które powinna sobie zafundować każda kobieta.

Wybór takiego bogatego pakietu był dla mnie idealny. Dzięki niemu mogłam zrelaksować się dosłownie od stóp do głów. Poza zapewnieniem mi relaksu całego ciała mogłam cieszyć się z pięknie zadbanej skóry. Odżywiona, pełna blasku skóra podnosi pewność siebie. Podczas zabiegów zostały pobudzone procesy regeneracyjne w moim organizmie, dzięki czemu moja odporność wzrasta oraz skóra staje się bardziej jędrna i napięta.