Wizyta w gabinecie psychologa w Gorzowie

Parę miesięcy temu dostałam ciekawą pracę w mieście oddalonym od mojej miejscowości o kilkanaście kilometrów. Nie zwlekając, przyjęłam ofertę i w niedługim czasie znalazłam się w nowym miejsce. Były to dla mnie duże zmiany, a nowa okolica i ludzie nie nastrajały mnie pozytywnie.

Polecani gorzowscy psychologowie

psycholog gorzówPraca okazała się wspaniała. Pomimo tego, że zostałam przyjęta do zgranego zespołu i odnosiłam już pierwsze sukcesy, w dalszym ciągu czułam się nieswojo. Brakowało mi rodziny i dawnych przyjaciół, nie potrafiłam poradzić sobie ze stresem i pomimo akceptacji, czułam się wyobcowana. Postanowiłam coś z tym zrobić i poszukać pomocy. Jeżeli potrzebny jest sprawdzony psycholog Gorzów niewątpliwie miał sporo do zaoferowania w tej dziedzinie. Udało mi się skontaktować z jednym z najlepszych specjalistów w mieście i z niecierpliwością oczekiwałam na pierwsze spotkanie. W gabinecie psychologa panowała miła atmosfera. Zostałam zaproszona do ładnie urządzonego miejsca, którego wystrój i wyposażenie miało uspokajający charakter. Na pierwszej wizycie opowiedziałam mojemu terapeucie o dzieciństwie oraz różnych problemach z tym związanych. Dowiedział się także jak się czuję w nowym środowisku i czego mi najbardziej brakuje. Na kolejnych spotkaniach uczyłam się akceptować swoje własne wybory i starałam się stosować do jego rad. Mój psycholog wspierał mnie na każdym z etapów, pomagał dokonywać własnych wyborów i akceptować swoje własne myśli i emocje. Dzięki temu, nauczyłam się wielu przydatnych rzeczy, pozwalałam sobie na okazywanie uczuć i po jakimś czasie zaczęłam doceniać nowe środowisko, w którym się znalazłam. Zaczęłam akceptować otaczający mnie świat i wyciągać z niego jak najwięcej pozytywnej energii.

Praca ze specjalistą nauczyła mnie dużej kontroli i akceptacji. Zaczęłam radzić sobie z własnymi emocjami, potrafiłam nazwać uczucia, które mi wcześniej dokuczały, umiałam pokonać strach i stres. Dzięki temu, skupiłam się na budowaniu pozytywnych relacji i mogłam osiągać swoje cele zawodowe i prywatne.