Tworzenie stron www dla firm

Kiedy zacząłem studiować informatykę, byłem pełen pasji i energii. Wierzyłem, że czeka na mnie super praca. Gdy jednak wylądowałem na stażu, stwierdziłem że nie chcę pracować pod czyjeś dyktando. Dlatego też jeszcze w trakcie studiów założyłem własną działalność gospodarczą. Postanowiłem, że będę zajmował się projektowaniem stron www dla przedsiębiorstw.

Stworzenie świetnej strony internetowej

projektowanie stron internetowych dla firmStaż w firmie informatycznej nie był dla mnie łatwym doświadczeniem. Zetknąłem się tam z wieloma rzeczami i procedurami, które nie przypadły mi do gustu, Być może zbyt pochopnie oceniłem środowisko, aczkolwiek stwierdziłem, że nie chcę mieć z taką formą zatrudnienia do czynienia. W zamian postanowiłem, że założę własną firmę. Zrobiłem to pod koniec studiów. Moją domeną miało być projektowanie stron internetowych dla firm. Od dawna wiedziałem, że jest to świetny sposób na zarobek. Tak też w istocie się okazało. Ważniejsze było dla mnie jednak to, że mogę robić to co naprawdę daje mi sporo frajdy. Projektowanie stron www od dawna było moim konikiem. Cieszyło mnie to, że efekt mojej pracy może być codziennie odwiedzany i oglądany. Współpraca z firmami układała mi się bardzo dobrze. Moi klienci byli wymagający, ale wiedzieli czego chcą i jakiego efektu oczekują. Dzięki temu szybko dochodziliśmy do konsensusu i prace przebiegały znacznie szybciej. Mam nadzieję, że dobra passa będzie trwała.

Teraz kiedy prowadzę swoją firmę od kilku lat, jestem bardzo szczęśliwy. Projektowanie stron internetowych nadal daje mi bardzo dużo radości i satysfakcji. Cieszę się, że kiedy byłem jeszcze studentem podjąłem tak trudną, ale dobrą decyzję. Dzięki temu jestem sobie sam dla siebie szefem i mogę swobodnie zarządzać zleceniami, które pojawiają się w mojej skrzynce mailowej.