Tanie usługi stomatologiczne w Brzezinach

Pilnie muszę zapisać moją córkę do dentysty, ponieważ zauważyłam, że ma początki próchnicy. Zuzia panicznie boi się stomatologów, bo kiedyś przeżyła prawdziwą traumę. Miała wyrywanego zęba bez znieczulenia, nigdy nie zapomnę jej panicznego krzyku. Nie wiem, jak mam jej powiedzieć, że czeka ją wizyta w gabinecie stomatologicznym. Najprawdopodobniej będę musiała ją przekupić jakąś zabawką. Póki co, najpierw znajdę numer kontaktowy do najlepszego dentysty w Brzezinach.

Profesjonalny dentysta o wyjątkowym podejściu do dzieci

brzeziny stomatologW Brzezinach prosperuje aż osiem gabinetów dentystycznych, w tym trzy z nich są przeznaczone tylko dla dzieci do lat dwunastu. Zuzia niedawno skończyła dziesięć lat. Bardzo niepokoi mnie to, że już ma zalążki próchnicy na stałych zębach. Zadzwoniłam do przyjaciółki, bo ona jakiś czas temu była u stomatologa ze swoim synkiem, czy może polecić mi tego dentystę. Dała mi numer kontaktowy do niego i zrobiła mu świetną reklamę. Udało mi się umówić z dentystą na najbliższy wolny termin. Mam jeszcze sześc dni, żeby przekonać córkę do tej wizyty. Jeśli chodzi o Brzeziny stomatolog cieszy się  tutaj wysoką renomą. Dentysta w krótkiej rozmowie telefonicznej poinformował mnie, że gabinet jest przyjazny dla dzieci. Ściany są kolorowe, meble różowe, a fotel dentystyczny turkusowy. Stomatolog nie nosi białego fartucha, tylko śmieszne przebranie. Lekarz zapytał się mnie, jaką postać bajkową najbardziej lubi Zuzia. Jak się dowiedział, że popularnego misia, to bardzo się ucieszył, bo akurat ma taki strój w swojej szafie. Powiem szczerze, że pierwszy raz spotkałam się z takim oddaniem swojej profesji. Widać, że dentysta ma prawdziwe powołanie do tego, żeby leczyć dzieciom uzębienie. Koszt wizyty wyniesie mnie sto pięćdziesiąt złotych, co jest dość niską ceną.

Zanim powiem córce o tej wizycie, podaruję jej lalkę, która bardzo chce mieć. Dentysta upewnił mnie, że córka otrzyma mocne znieczulenie i nic nie poczuje. Plombowanie nie jest specjalnie bolesne, ale nie chcę ryzykować. Nie wybaczyłabym sobie, gdyby Zuzia miała kolejny raz doświadczać tego samego. Jestem w wstanie nawet dopłacić za znieczulenie, byleby tylko było mocne. Stomatolog pozwoli mi zostać w gabinecie, abym mogła potrzymać córkę za rączkę, jeśli będzie tego potrzebować.