Sprawdzony dermaroller do skóry

Nasza skóra z wiek traci gęstość, produkcja kolagenu systematycznie spada, aby w konsekwencji doprowadzić do powstania trwałych zmarszczek. Ich obecność szczególnie przeszkadza kobietom, które chcą zawsze wyglądać młodo i promiennie, pomimo, że są one nieuniknione. Jednak są skuteczne sposoby, które mogą znacznie opóźnić ich powstanie lub nawet cofnąć niewielkie zmiany na skórze.

Jakie jest zastosowanie dermarollera?

doskonały dermarollerW walce ze zmarszczkami, najważniejsza jest profilaktyka. Najlepiej dbać o skórę systematycznie przez całe życie, aby móc cieszyć się maksymalnie długo młodą cerą. Oczywiście w tej kwestii pierwsze skrzypce gra genetyka, ale dzięki odpowiednim zabiegom, można znacznie polepszyć stan i wygląd skóry. Doskonały dermaroller jest innowacyjnym urządzeniem w swojej prostocie. Waży kilkaset gramów i mierzy niewiele ponad dziesięć centymetrów, a potrafi zdziałać prawdziwe cuda. Jest to jedno z nielicznych urządzeń kosmetycznych, które można samodzielnie wykorzystywać w domu, ponieważ jest bezpieczny. Zabiegi przy jego użyciu, można wykonywać co kilkanaście dni, aby pozwolić skórze na dogłębną regenerację. Dermaroller składa się z praktycznej rączki do trzymania i obrotowej głowicy naszpikowanej maleńkimi igiełkami. W sprzedaży znajdziemy modele, posiadające igły o jednej długości lub wyposażone w zamienne kartridże z różną długością igieł. To urządzenie może być wykorzystywane zarówno do twarzy, jak i całego ciała. Najkrótsze igły, wykorzystywane są do zabiegów na twarzy, ponieważ w tym miejscu nasza skóra jest cienka i delikatna. Natomiast najdłuższe igły przeznaczone są do stosowania na pośladkach i udach. Wystarczy kilka minut rolować skórę w danym miejscu, aby powstały mikro uszkodzenia, przyczyniające się do wzmożonej produkcji kolagenu odpowiadającego za elastyczność i wiotkość skóry na naszym ciele.

W stosowaniu dermarollera, wystarczy przestrzegać najważniejszej zasady, jaką jest higiena. Głowica derma rollera musi być za każdym razem dokładnie dezynfekowana, aby nie dopuścić do zakażenia podczas jej użytkowania. Ruchy głowicą wykonuje się w pionie, poziomie i na skos, dzięki czemu powstanie odpowiednia ilość uszkodzeń. Jak widać, jego zastosowanie jest bardzo proste i każdy powinien sobie z nim poradzić.