Sklepy w Polsce z nasionami konopi

Na całym świecie, zwiększa się popyt na produkty tworzone na bazie substancji Cbd. Cbd pochodzi z nasion konopi, które o dziwo są całkowicie legalne. Wielu ludzi myli pojęcia marihuany z samymi nasionami konopnymi. W odróżnieniu od marihuany posiadanie nasion nie tylko jest legalne Ale również istnieje kilka możliwości legalnego ich wykorzystania. W poniższej publikacji przedstawię jak można ciekawie wykorzystać nasiona, jakie są ich rodzaje i w jakich cenach można je zakupić przez Internet. 

Gdzie zakupić nasiona konopi?

nasiona konopi sklepNa polskim rynku zauważyć można sprzedaż nasion w kilku postaciach. Cena ich, uzależniona jest w większości od rodzaju w jakich dana odmiana kwitnie a więc wszystko uzależnione jest od sposobu uprawy. Pamiętać jednak musimy, że w Polsce i w większości państw Europy i świata uprawa nasion jest surowo zabroniona przez prawo i grozi zaś to nawet kara pozbawienia wolności. A więc jeśli już zdecydujemy się na zakup nasion konopi, najtaniej zapłacimy za nasiona regularne. Są to nasiona  rozdzielnopłciowe co oznacza, że przy uprawie plony będą dawały męskie i żeńskie osobniki. W ciągu ostatnich kilku lat ich popularność spada, ciągle jednak można je zakupić w sklepach internetowych. Główna wadą tego rodzaju nasion konopi jest brak kontroli nad płcią rośliny, może się okazać że po dwumiesięcznej opiece, będziemy musieli pozbyć się połowy plonów bo będzie męska. niewątpliwą zaletą jest jednak szansa na powstanie nowych odmian i gatunków marihuany. Nasiona konopi typu regularnego są zdecydowanie najtańszym rodzajem konopi. Jest to świetny pomysł dla osób początkujących, które dopiero co zaczynają przygodę z kolekcjonowaniem nasion. W celu zakupienia nasion najlepiej wpisać w przeglądarce frazę o treści: nasiona konopi sklep. Pojawia się przed nami.dziesiątki ofert sklep z olbrzymim asortymentem nasion konopnych. 

Wiele jednak uzależnione jest od dokładnego rodzaju nasiona. Te rzadziej spotykane są oczywiście dużo droższe. Takie odmiany jak: Jack Herer, Black Widow czy Ak-47, kosztować nas mogą 70 złotych za sztukę. Są oczywiście jeszcze droższe odmiany, których cena może wynosić nawet 100 złotych, jednak średnia cena na ziarno konopi wynosi około 30 złotych. Nie jest to więc wysoką cena i to właśnie tanie nasiona zalecane są do kupna przez osoby początkujące.