Sebastian sprzedawał piękny food truck

Postanowiłam poszaleć w życiu. Do tej pory ja zawsze byłam ułożona. Dobrze się uczyłam. Chodziłam na różne kursy i szkolenia i ostatecznie znalazłam dobrą pracę. Praca w korporacji miała swoje plusy i minusy. Jednak z czasem zaczęło brakować mi wolnej przestrzeni i takiej ludzkiej niezależności.

Spodobał mi się food truck

food truck sprzedamMęczyłam się tym, że musiałam chodzić na określoną godzinę do pracy i spędzałam w niej cały dzień. Postanowiłam się zwolnić i zacząć coś zupełnie innego Uwielbiałam gotować i podróżować. Chciałam to jakoś połączyć ale nie za bardzo wiedziałam jak aż do czasu jak znalazłam ciekawe ogłoszenie w gazecie. Ktoś chciał sprzedać food trucka. Ogłoszenie było bardzo ciekawie napisane więc postanowiłam zadzwonić i umówić się na spotkanie. Food truck sprzedam zaciekawiło mnie formą, treścią a także zdjęciem. Zadowolony chłopak stał przy food trucku w pięknej lokalizacji. Kiedy zobaczyłam to zdjęcie pomyślałam sobie, że tak właśnie powinno wyglądać moje życie. Powinnam być niezależna, wolna i sama na siebie pracować tam gdzie akurat będę chciała. Food truck był bardzo zadbany. Posiadał wszystkie niezbędne rzeczy i sprzęty, które są potrzebne do przygotowywania różnych posiłków.  Cena była przystępna i dlatego postanowiłam zdecydować się na zakup tego auta. Od razu podpisałam wszystkie formalności i pojechałam do banku po pieniądze. Sebastian pokazał mi jak działają wszystkie sprzęty. Wiele opowiadał mi o tym samochodzie. Mówił, że spędził w nim najlepsze swoje lata.

Teraz zdecydował się sprzedać bo żona zaszła w ciąże i na razie nie będzie miał możliwości żeby spędzać w nim swój czas. Ja natomiast postanowiłam przygotować pyszne menu i będę jeździć w różne piękne miejsca. Będę pracować i zwiedzać w wolnej chwili. Już nie mogłam doczekać się nowego rozdziału w moim życiu