Protezy polecane przez amazonki

Atutem podkreślającym kobiecość dla wielu z nich są piersi. Starają się więc o nie dbać i odpowiednio je eksponować. Niestety stanowią one również często miejsce lokalizacji różnego rodzaju zmian chorobowych. Jednym z najgroźniejszych wariantów są zmiany nowotworowe. Dolegliwości te dotyczą zarówno młodych dziewczyn jak i kobiet w wieku średnim oraz starszym. Choroba rozwija się powoli, często dając objawy w zaawansowanym stadium.

Profesjonalne protezy amoena

proteza amoenaWspółczesna medycyna stoi na bardzo wysokim poziomie i radzi sobie z leczeniem wielu odmian nowotworów. Niestety nie zawsze się to udaje, czasami zmiany chorobowe są już tak zaawansowane, że jedynym rozwiązaniem ratującym życie jest mastektomia. Jest to bardzo trudne rozwiązanie zarówno dla pacjentki jak i dla jej lekarza. W przypadku kobiet duże znaczenia ma tutaj również aspekt estetyczny. Pacjentki po amputacji piersi często czują się niepełnowartościowymi kobietami co powoduje również zaburzenia psychiczne. Aby podnieść swoja samoocenę korzystają z protez piersi. Szczególnym powodzeniem wśród amazonek cieszy się proteza amoena wykonana z delikatnego materiału imitującego naturalną skórę człowieka. Doskonale dopasowuje się do kształtu ciała, jest miękka i delikatna w dotyku. Nie ogranicza ruchów i zachowuje się tak, jak prawdziwa pierś w czasie ruchu oraz wykonywania koniecznych czynności. Zapewnia komfort i poprawia samopoczucie kobiet zmagających się z chorobom.

Kobiety po mastektomii lub zabiegach ratujących życie często borykają się z problemami natury psychicznej. Wynika to z niedoskonałości w wyglądzie i zaniżonej samoocenie. Poprawę w nastawieniu do życia gwarantuje im dobrze dobrana proteza piersi, dzięki której poczują się kobieco i zaczną żyć pełną piersią.