Profesjonalny adwokat od alimentów z Wrocławia

Mam poważny problem, ponieważ mój były mąż zalega od trzech miesięcy z alimentami. Ma zasądzone alimenty na mnie, gdyż rozpad małżeństwa był z jego wyłącznej winy, a ja jestem osobą niepełnosprawną. Długo zastanawiałam się, co powinnam zrobić w takiej sytuacji i doszłam do wniosku, że najlepiej będzie jak poszukam skutecznego prawnika od alimentów. W tym celu wejdę na forum internetowe i poczytam komentarze internautów dotyczące jakości świadczonych usług prawnych we Wrocławiu.

Skuteczny wrocławski prawnik od prawa rodzinnego 

polecany adwokat od alimentów - wrocławWłaśnie przejrzałam forum internetowe i już wiem, który adwokat specjalizuje się w prawie rodzinnym i opiekuńczym. Mam numer kontaktowy do tego adwokata, więc zaraz do niego zadzwonię, aby umówić się na spotkanie. Przed chwilą miałam możliwość krótkiej rozmowy z prawnikiem, z której jestem bardzo zadowolona. Adwokat zaprosił mnie na rozmowę do swojej kancelarii już jutro. Na forum internetowym dowiedziałam się, że jeśli komuś jest pilnie potrzebny polecany adwokat od alimentów – Wrocław ma do zaoferowania wielu świetnych specjalistów w tej dziedzinie. Jednak najbardziej popularny jest ten konkretny prawnik, z którym rozmawiałam. Adwokat zapytał się mnie, czego dotyczy mój problem, a następnie poprosił, abym na jutrzejsze spotkanie wzięła ze sobą kilka niezbędnych dokumentów. Muszę zatem pamiętać, żeby ze sobą zabrać ksero dowodu osobistego, wyciąg z rachunku bankowego sprzed czterech miesięcy aż do dzisiaj oraz wyrok rozwodowy. Muszę przyznać, iż prawnik wywarł na mnie pozytywne wrażenie, bo dokładnie mnie wysłuchał i nie przerywał. Uważam, że dobrze trafiłam i bez pomocy adwokata sama nic bym nie zdziałała. W takich trudnych sytuacjach jak moja, najlepiej jest skorzystać z pomocy specjalisty. Koszt porady prawnej wyniesie mnie dwieście złotych, a napisanie pisma procesowego – trzysta złotych. 

Jestem zadowolona z tego, że zdecydowałam się skorzystać z pomocy adwokata. Do tej pory nie miałam nigdy prawnika, nawet w sprawie rozwodowej. Dogadałam się sama z byłym mężem, ale jak widać – nieskutecznie. Nie wiem tylko, jak jutro ubiorę się na to spotkanie, co mnie nieco zestresowało. Nie chcę robić z siebie sierotki, której nawet nie stać na elegancki ubiór. Mąż zawsze lubił mnie poniżać, zabierając całą rentę.