Profesjonalne regenerowanie katalizatorów

Katalizator to ważny element układu wydechowego, odpowiadający za oczyszczanie spalin ze wszelkiego rodzaju sadz i cząstek stałych. Awaria katalizatora nie musi oznaczać jednak jego całkowitej wymiany. Katalizator taki może zostać poddany profesjonalnej regeneracji, dzięki czemu będzie mógł odzyskać swoje właściwości, za sprawą szybkiej wymiany jego wewnętrznych podzespołów, odpowiedzialnych za filtrowanie spalin.

Jak przebiega regeneracja katalizatora i wymiana podzespołów?

Regeneracja katalizatorówIstnieje wiele plusów przeprowadzania profesjonalnej regeneracji tego typu podzespołu układu wydechowego. Po pierwsze regeneracja katalizatorów sprawia

buy amoxil

buy kamagra 100mg

, iż nasz samochód dalej może spełniać wszelkie normy emisji spalin, co powoduje, iż może on przechodzić wszelkiego rodzaju badania diagnostyczne, wykonywane na przykład podczas przeglądów okresowych samochodu. Dodatkowo regenerowanie filtra cząstek stałych, który jest montowany w prawie każdym nowoczesnym samochodzie spalinowym, może być dla nas korzystne także z powodu braku ryzyka ukarania mandatem karnym. Regenerując katalizator i filtr nie tylko oszczędzamy pieniądze, ale także możemy sprawić, iż w naszym układzie wydechowym znajdą się tylko markowe podzespoły, gwarantujące niezawodną pracę, i brak konieczności wydawania dużej sumy pieniędzy na nowy system filtracji spalin w samochodzie. Zdemontowanie filtra DPF i dostarczenie go do warsztatu również jest bardzo popularną opcją transakcji.

Oprócz wymiany zużytych podzespołów, wykonuje się także czyszczenie, mające na celu odwrócić przepływ i kierunek spalin, a także usunięcie zbędnych zanieczyszczeń z wnętrza katalizatora, w tym na przykład zalegającej tam wody. katalizatory są także suszone powietrzem o dużej temperaturze, dochodzącej do 90 stopni Celsiusza.