Potrzebowałem szybko wynająć pracownika

Prowadzę własny biznes. Często zdarza się tak, że mam do wykonania jakiś jednorazowy projekt czy zlecenie jakiejś niezbyt wymagającej pracy biurowej. Taka praca zazwyczaj musiała być wykonana szybko, a nie miałem komu jej zlecić. Bez sensu było szukać pracownika, do jednego takiego zlecenia. Zanim bym kogoś znalazł, projekt byłby już przeterminowany i bym go stracił. Postanowiłem nawiązać współpracę z jakąś firmą, gdzie zawsze będę mógł szybko wynająć jakiegoś pracownika.

Udało mi się szybko znaleźć pracownika

szybki wynajem pracownikówZacząłem współpracę z firmą, która oferowała szybki wynajem pracowników. Współpraca z tą firmą odbywała się na dogodnych zasadach. Współpraca polega na tym, że ja podpisywałem umowę tylko z tą agencją pracy. W razie, gdy potrzebowałem szybko znaleźć pracownika, który wykona dla mnie określone, jednorazowe zlecenie czy projekt, wysyłałem ofertę pracy do tej agencji, a oni od razu znajdowali odpowiedniego pracownika, który wykona dla mnie zlecenie. Gwarantowali szybkość oraz rzetelność wykonania pracy. Płaciłem tylko za wykonane usługi, a nie za fakt przynależności do agencji. Agencja zrzeszała duża ilość pracowników, o rożnych kwalifikacjach i wiedzy z różnych dziedzin. Dzięki temu wiedziałem, że zawsze znajdzie się ktoś kto będzie kompetentny do rozwiązania mojego zlecenia czy projektu. Nawiązałem współpracę z tą agencją pracy. Taka forma współpracy okazała się bardzo wygodna. Już wkrótce miałem okazje to przetestować. Zleciłem agencji wykonanie dla mnie jednego projektu. Termin na wykonanie zadanie był bardzo krótki. Gdybym miał sam szukać pracownika i podpisywać z nim umowę, zanim bym to zrobił termin składania projektu by upłynął i nic by z tego nie wyszło. Tymczasem już dwa dni później otrzymałem informację od agencji, że moje zlecenie zostało ukończone. Sprawdziłem projekt, który został mi dostarczony. Był wykonany rzetelnie i profesjonalnie.

Byłem bardzo zadowolony ze współpracy z tą firmą. Okazała się bardzo fachowa i profesjonalna. Zawsze szybko i skutecznie znajdowali odpowiedniego i kompetentnego pracownika. Dodatkowo inwestując w taką formę współpracy wychodziło to dla mnie dużo taniej, niż gdybym chciał nawiązywać bezpośrednie umowy cywilno-prawne z tymi pracownikami i zlecać im pojedyncze zadania.