Potrzebowałam kopert z logo firmy

Całkiem niedawno założyłam agencję marketingową. Większość formalności z klientami załatwiałam drogą mailową, jednak niektórzy z nich preferowali wysyłanie dokumentów pocztą. Musiałam dostosować się do ich potrzeb. Każdy dokument musiałam oczywiście zapakować w kopertę przed wysłaniem. Zależało mi na tym, aby pakować dokumenty w solidne koperty z nadrukowanym logiem firmy. Najpierw jednak musiałam znaleźć miejsce, które zaprojektuje i wykona dla mnie takie koperty.

Poszukiwania opłacalnych kopert z logo firmy

opłacalne koperty z logo firmyCałe szczęście bez większych problemów znalazłam miejsce, które oferuje opłacalne koperty z logo firmy. Zauważyłam, że na swojej stronie internetowej posiadają oni bardzo dobre rekomendacje poprzednich klientów. Wiele osób pisało, że wykonują oni nawet najbardziej nietypowe zlecenia  dopasowują się do potrzeb klientów. Wykonują koperty w wielu rozmiarach, a nawet kształtach. Zarówno projektowaniem, jak i wykonaniem kopert zajmują się specjaliści, a wszystkie działania konsultowane są z klientem. Zmiany można wprowadzać niemal na każdym etapie prac. Na wykonanie całego zlecenia, nie czeka się długo. Mają bardzo szybkie terminy realizacji, a co najważniejsze niskie, przystępne ceny. Od razu skontaktowałam się z ich przedstawicielem i zamówiłam odpowiednie koperty. Grafik wysłuchał moich potrzeb i pomógł mi zaprojektować odpowiednie koperty. Pomógł także w wyborze odpowiedniego formatu oraz materiału, z którego miały zostać wykonane. Nawet nie spodziewałam się, że istnieje tak dużo różnych parametrów, które należy wybrać przy projektowaniu indywidualnych kopert firmowych. Na realizację całego zlecenia, faktycznie nie musiałam długo czekać. Już po kilku dniach odebrałam gotowy prototyp koperty. Mogłam jeszcze wprowadzić drobne zmiany, zanim koperta trafi do wydruku i będę mogła odebrać zamówione przeze mnie tysiąc sztuk.

Nie musiałam jednak wprowadzać żadnych zmian, ponieważ wszystko było wykonane solidnie i starannie. Przede wszystkim druk był wyraźny, nie było żadnych rozmazanych pikseli, czego się obawiałam. Logo było ładnie dopasowane kolorystycznie w całą kopertę. Zdecydowałam się na koperty wykonane na wzmocnionym papierze, którego nie można było prześwietlić. To było dla mnie ważne, ponieważ wysyłałam sporo dokumentów, które zawierały dane wrażliwe.