Potrzebowałam dostać się do stomatologa

Moja córeczka miała mieć niedługo czwarte urodziny. Uznałam, że to już najwyższa pora na to, żeby zabrać ją pierwszy raz na stomatologa. Niedługo pewnie zaczną jej wypadać pierwsze mleczaki i z doświadczenia wiedziałam, że warto mieć wtedy wszystkie zęby wyleczone, bo inaczej może być problem z pierwszymi stałymi zębami, o które trzeba już bardzo mocno dbać. Musiałam teraz znaleźć jakiegoś dobrego stomatologa z mojego miasta, który zajmuje się także stomatologią dziecięcą.

Poszłam z dzieckiem do popularnego stomatologa

popularny i dobry stomatolog z RzeszowaNiestety moja dentystka, u której leczyłam się od dłuższego czasu nie przyjmowała dzieci. Poleciła mi ona jednak innego lekarza. Z tego co mi powiedziała był to popularny i dobry stomatolog z Rzeszowa. Wiele osób chwaliło go za jego bardzo dobre, empatyczne podejście do dzieci i przede wszystkim za bezbolesne leczenie. Wśród rodziców miał on opinię dobrego stomatologa na pierwszą wizytę dla dziecka. Posiadał sprzęt i narzędzia w pełni dostosowane do potrzeb małych pacjentów. Rodzice byli również zadowoleni z faktu, że można było zdecydować się u niego na leczenie prywatne, a ceny za wizyty były w pełni przystępne i niskie. Zdecydowałam się zapisać na wizytę do niego. Okazało się, że to był naprawdę bardzo dobry wybór. Teraz, po wizycie u niego, już nie dziwię się, że posiada on tak dobre opinie i rekomendacje poprzednich pacjentów. Najważniejsze jest dla mnie to, że posiada on odpowiedni sprzęt do wykonywania wszelkich badań w tym prześwietleń zębów, dzięki czemu podczas jednej wizyty mógł on sprawdzić stan całego uzębienia mojej córki w bezpieczny i szybki sposób. Od razu wyleczył on zęby mojego dziecka, gdyż córka miała kilku dziurek w zębach i próchnicę w kilku miejscach. Teraz nie pozostało nam już nic innego, jak tylko umawiać się na wizyty kontrolne co jakiś czas, żeby sprawdzać czy z zębami dziecka jest wszystko w porządku.

Nie będzie z tym żadnego problemu, ponieważ moja córka bardzo polubiła wizyty u tego rzeszowskiego stomatologa, który ma świetne podejście zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Najważniejsze dla mnie okazało się jednak to, że można się do tego lekarza umawiać na konkretny terminy wizyty, dzięki czemu po przyjściu na konkretną godzinę nie czeka się w kolejce i nie traci czasu.