Poszukiwania firmy kurierskiej z Bydgoszczy

Często wysyłam do mojej córki i wnuczki paczki. Do tej pory korzystałam z usług tradycyjnej poczty, ale ostatnio straszenie podwyższyli oni ceny za swoje usługi. Wysyłka coraz mniej mi się zaczęła opłacać, ponieważ czasami więcej zapłaciłam za przesyłkę niż była ona warta. Córka doradziła mi, abym znalazła sobie jakiegoś prywatnego kuriera do przewozu przesyłek, ponieważ oni często mają dużo lepsze oferty niż tradycyjna poczta.

Znalazłam dobrego kuriera z Bydgoszczy

kurier bydgoszczNa początku nie byłam przekonana do takiej opcji wysyłki, ale córka przekonała mnie, że teraz bardzo dużo osób korzysta z takich prywatnych firm kurierskich i jest z nich bardzo zadowolona. Zdecydowałam się poszukać kogoś odpowiedniego. Poszukiwania rozpoczęłam od internetu, żeby od razu móc zapoznać się z ofertami różnych przewoźników oraz z opiniami na ich temat. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: kurier bydgoszcz, i zaczęłam przeglądać wyniki. Okazało się, że jest teraz wiele firm oferujących takie usługi. Szybko udało mi się znaleźć kuriera, jaki spełniał wszelkie moje wymagania. Była to firma kurierska posiadająca wieloletnie doświadczenie na rynku oraz bardzo dobre rekomendacje klientów. Klienci bardzo zachwalali tą firmę. Zdecydowałam się zapoznać z ich ofertą. Firma miała siedzibę w Bydgoszczy, ale kurierzy pracowali na terenie całego kraju. Mieli bardzo dobre ceny za swoje usługi. Podstawowa wysyłka była bardzo tania, a dodatkowe elementy wysyłki takie jak ubezpieczenie paczki czy ekspresowa dostawa nie były zbyt drogie. Najdroższy jest zawsze pierwszy kilogram paczki, ale w przypadku tej firmy kurierskiej cena za jedno kilogramową paczkę, również nie zwalała z nóg. Zdecydowałam się skorzystać z ich usług. Przy okazji wysyłania następnej paczki do córki udałam się do siedziby tej bydgoskiej firmy. Jak się już wkrótce okazało to był bardzo dobry wybór. 

Za przesyłkę zapłaciłam naprawdę niewiele. Nie wybierałam ekspresowej dostawy, a mimo to kurier przetransportował ją do mojej córki szybciej niż się spodziewałam, i szybciej niż trwałoby to w przypadku wysyłki tradycyjną pocztą. Dużą zaletą tej firmy było to, że kurier zawsze dzwonił do córki czy jest w domu i czy może zostawić paczkę, czy przyjechać później. Dzięki temu córka nie musiała nigdzie chodzić z awizo.