Poszukiwania dobrych usług informatycznych

Jestem osobom, która ma dwie lewe ręce do wszelkich gadżetów elektronicznych. Ciągle coś mi się psuje albo zawiesza i nie mogę sobie z tym poradzić. Ostatnio nagromadziło mi się w domu, wiele takich urządzeń, które w zasadzie są jeszcze całkiem sprawne, ale mają jakąś usterkę. Postanowiłam oddać to wszystko do jakiegoś serwisu informatycznego, żeby mi powiedzieli, które z tych rzeczy opłaca się jeszcze naprawić, a co lepiej będzie sprzedać na części albo wyrzucić.

Znalazłam punkt z usługami informatycznymi

usługi informatyczneZebrałam wszystkie wadliwe urządzenia jakie miałam w domu i zaczęłam poszukiwania jakiegoś punktu z usługami informatycznymi. W okolicy było sporo jakiś serwisów i sklepów z usługami tego typu. Postanowiłam wejść do jednego i zapytać o zakres napraw. Na drzwiach był duży szyld z napisem usługi informatyczne. Zapytałam pana za ladą jakie urządzenia naprawiają. Odparł, że zajmują się kompleksową naprawą praktycznie wszystkich urządzeń informatycznych od telefonów i mp3 przez laptopy i komputery aż do wszelkich urządzeń domowych działających na wifi lub mający inny związek z informatyzacją. Powiedziałam, że mam kilka urządzeń do naprawy i mogłabym je tu przynieść. Odparł, że jeżeli będę miała wiele urządzeń to możemy pomyśleć nawet o jakimś rabacie, a jeśli mi wygodniej to mogę zamówić ich usługi informatyczne na miejscu w domu. Podam adres a oni przyślą do mnie swojego pracownika. Ponieważ moje sprzęty nie były duże, ani ciężkie zdecydowałam się przynieść je na drugi dzień do serwisu. Ucieszył mnie też rabat, ponieważ obawiałam się, że jeśli dokonają naprawy każdego z tych urządzeń to cena za usługi zbije mnie z nóg. Dlatego też, kiedy następnego dnia przynosiłam im do naprawy laptopa, notebooka, komórkę i dwa ipady, poprosiłam aby najpierw sprawdzili tylko co jest uszkodzone i dokonali wyceny naprawy. Kilka godzin później dostałam wiadomość, że moje urządzenia zostały sprawdzone.

Na miejscu dowiedziałam się, że w zasadzie tylko ipadów nie opłaca się reperować. Pozostałe urządzenia wymagają tylko drobnych napraw informatycznych. Będą one drobne i niezbyt drogie. Kolejne dwa dni później odebrałam gotowe urządzenia. Byłam bardzo zadowolona z tych usług informatycznych. Panowie bardzo sprawnie i szybko naprawili moje sprzęty elektroniczne.