Polecany catering na wigilię z Bydgoszczy

Zbliżają się święta, a ja w tym roku zamierzam spędzić je sama. Mam dosyć świątecznego zgiełku, hipokryzji i natrętnych pytań o przyczyny rozpadu mojego małżeństwa. Potrzebuję ciszy, spokoju i lekkiego jedzenia, tak dla odmiany. Pomyślałam, że zamówię sobie catering świąteczny z dostawą do domu. Chciałabym, aby były to podstawowe dania, ale w wersji odtłuszczonej, bo mam sporo nadprogramowych kilogramów. Mąż ciągle mnie tuczył, ale teraz, w końcu mogę być kim chcę i wyglądać, jak chcę.

Wyjątkowa bydgoska firma cateringowa

catering z BydgoszczyPrzejrzę sobie dokładnie ofertę cateringową na pewnej stronie internetowej, na której znajdę też ranking bydgoskich cateringów. Brat poinformował mnie o tej stronie, bo sam też często stołuje się w podobny sposób. Muszę przyznać, że jestem zaskoczona tym, że w Bydgoszczy prosperuje aż dwanaście firm cateringowych. Są to firmy oferujące przede wszystkim catering dietetyczny, ale nie tylko. Przeczytałam opinie klientów i dowiedziałam się, że smaczny catering z Bydgoszczy oferuje też zestawy świąteczne, co mnie bardzo cieszy. Zadzwonię zaraz pod wskazany numer telefonu i umówię się na spotkanie z właścicielem firmy cateringowej, aby umówić szczegóły umowy. Tak jak myślałam, wybrana przeze mnie firma cateringowa to strzał w dziesiątkę. Po pierwsze – całkowity koszt cateringu świątecznego wyniesie mnie tylko trzysta złotych. Otrzymam tradycyjne zestawy dań, ale o obniżonej zawartości tłuszczu, co najmniej o połowę. Każda potrawa opatrzona będzie karteczką z zawartością składników odżywczych i kalorii. Wiem, że w święta nie powinno się liczyć kalorii, ale ja planuję zmienić swoje życie od podszewki. Posiłki będą dostarczane do domu przez trzy dni, codziennie o dziewiątej rano. Na pewno pojawi się też marchewkowe ciasto i ciasteczka korzenne, bo bardzo je lubię.

Jestem umówiona z właścicielem firmy cateringowej na spotkanie w siedzibie firmy. Nie ma potrzeby spisywania umowy, bo to zbędna formalność. Wpłacę zaliczkę w wysokości stu złotych, a resztę kwoty ureguluję już po świętach. Jeżeli okazałoby się, że nie będę zadowolona z firmy cateringowej, to mogę złożyć reklamację w ciągu dwóch tygodni. Mam jednak nadzieję, że do takiej sytuacji nie dojdzie i będę zadowolona z usług firmy. W końcu ten catering ma bardzo wysoką pozycję w rankingu.