Polecane rejestratory samochodowe

 

Niekiedy zdarzyć się może tak, że jeśli wyjedziemy samochodem na jezdnie to przytrafi nam się kolizja, w której to nie my byliśmy winowajcami. W takim przypadku naszym obowiązkiem będzie bronienie swojej niewinności. Ciężko jednak to osiągnąć jeśli przy zdarzeniu nie było świadków, którzy mogliby potwierdzić naszą wersję wydarzeń. Pomóc nam jednak mogą pewne urządzenia.

Nowoczesny sprzęt do rejestrowania jazdy

rejestrator samochodowy xiaomi 70maiNiektórych sytuacji jakie przydarzyć nam się mogą na drodze nie jesteśmy w stanie nijak przewidzieć. Niemniej jednak warto zaopatrzyć się w pewne urządzenia, które mogą sprawić że w przypadku pojawienia się takich zdarzeń będziemy w stanie wyjść ze wszystkiego obronną ręką. Jednym z takich urządzeń jest polecany rejestrator samochodowy Xiaomi 70mai. Urządzenie to jest sprzętem z najwyższej półki jeśli chodzi o rejestratory. Posiada ono matrycę, która pozwala na rejestrowanie obrazu w bardzo dużej rozdzielczości. Możemy wybrać chociażby rozdzielczość 1080p. Na nagraniach zarejestrowanych w tak wysokiej rozdzielczości będziemy mogli dostrzegać wiele różnych szczegółów. Na ten moment rejestratory Xiaomi uchodzą za najlepsze w swojej klasie. Posiadają one bardzo często wbudowane moduły WiFi. Dzięki nim możliwe jest przeglądanie nagrań zarejestrowanych przez urządzenie. Nie będzie konieczne w tym wypadku wyjmowanie karty pamięci zainstalowanej w urządzeniu.

Rejestratory samochodowe montuje się wewnątrz pojazdu. Najczęściej bywa tak, że miejscem do zamocowania takich rejestratorów są okolice lusterka wstecznego. Pamiętajmy o tym żeby wybierać takie rejestratory, które pozwalają również na nagrywanie obrazu w czasie postoju. Dzięki temu łatwiej wyjaśnimy chociażby takie sytuacje jak zarysowanie naszego samochodu na osiedlowym parkingu.

Sprawdź również https://minexo.pl