Polecana hurtownia porcelany

Poszukuję polecanej hurtowni porcelany, ponieważ pilnie potrzebuję zakupić kilka kompletów obiadowo-kawowych. Już za dwa miesiące otwieram swoją wymarzoną restaurację, w której serwowana będzie tradycyjna kuchnia polska. Restauracja jest urządzona w stylu barokowym, co oznacza, że jest niezwykle wytworna i kunsztowna. Nie może więc zabraknąć eleganckiej zastawy stołowej, koniecznie z białej porcelany. Wiem,że jest to spory wydatek, dlatego zdecydowałam się znaleźć tanią hurtownię.

Bogata oferta zastawy porcelanowej w hurtowni

hurtownia porcelanyWejdę zaraz w wyszukiwarkę internetową i przejrzę dostępne oferty. Jak się okazuje, w okolicy Bydgoszczy znajdują się aż trzy hurtownie porcelany. Mają one swoje strony internetowe, więc mogę bez problemu zamówić potrzebną zastawę przez internet. Muszę przyznać, że nie lubię robić w ten sposób zakupów, bo znacznie bezpieczniej jest po prostu dotknąć daną rzecz osobiście. Nie chce mi się jednak jechać do Bydgoszczy, więc zrobię zakupy w hurtowni online. Obejrzałam wszystkie strony trzech hurtowni i zdecydowałam się na jedną z nich. Ta hurtownia porcelany ma w sprzedaży wyłącznie porcelanę najwyższej jakości z wałbrzyskiej i bolesławieckiej fabryki. Jest to porcelana znana na całym świcie ze swojej trwałości, wyjątkowemu zdobnictwu i wieloletniej tradycji. Chciałabym do swojej restauracji zakupić białą porcelanę z subtelnym zdobieniem, najlepiej produkcji wałbrzyskiej. Na stronie tej hurtowni znalazłam idealny komplet obiadowo-kawowy w promocyjnej cenie. Tak się złożyło, że wszystkie komplety porcelany objęte są dodatkowo promocją. Ja zamówię cztery zestawy porcelany, za które zapłacę tysiąc osiemset złotych. Po odliczeniu zniżki, kwota ulegnie pomniejszeniu o czterysta złotych. To nieprawdopodobna okazja, której nie zamierzam przegapić.

Złożyłam zamówienie w hurtowni online na cztery komplety obiadowo-kawowe. Przesyłka jest darmowa, co mnie bardzo ucieszyło, bo to kolejna oszczędność. Wiadomo, że muszę liczyć się z kosztami, gdyż włożyłam cały swój majątek w tę restaurację. Mam tylko nadzieję, że porcelana dotrze do mnie w całości, bo nie chciałabym jej spowrotem odsyłać, bo nie mam czasu na tego typu sprawy. Muszę skupić się na znalezieniu odpowiednich kelnerek, a jest z tym niemały problem.