Pokój dziecięcy – odpowiednie zasłony

Po kilku latach starań w końcu się udało – będziemy mieli dziecko. Kiedy dowiedziałam się, że jestem w ciąży to nie mogłam usiedzieć w miejscu. Zarówno mąż, jak i rodzice oraz teściowie musieli mnie wstrzymywać, bym od razu nie robiła zakupów dla dziecka i szykowała wszystkiego, ale w końcu nadszedł czas, że mogłam dać upust potrzebom.

Piękne zasłony w dziecięcym pokoiku

zasłony do pokoju dziecięcegoZ mężem zaczęliśmy szykować dla naszego dziecka pokoik. Dużo się naoglądałam różnych pokoi, szukałam inspiracji, wyobrażałam sobie, co ze sobą łączyć i w jaki sposób. W końcu zabraliśmy się już do organizowania wszystkiego. Przyszły tata zajmował się składaniem łóżeczka, bujaka, i tak dalej, a ja szukałam dekoracji i dodatków. I musiałam w końcu skupić się na zasłonkach do okna. Pokój był bardzo jasny, a trzeba było też zadbać, by za bardzo słońce nie świeciło w oczka dziecka. Zasłony do pokoju dziecięcego stały się więc moim celem numer jeden. Przeglądałam najróżniejszych producentów i najróżniejsze wzory, ale podstawą było oczywiście to, by z jednej strony pasowały do pokoju dziecięcego, a z drugiej do stylu, w jakim ten pokój naszemu dziecku urządzaliśmy. Wybór był naprawdę trudny, więc poprosiłam męża o pomoc w ostatecznym wyborze. Dałam mu już trzy wyselekcjonowane opcje, które najbardziej mi się podobały. W końcu zdecydował się na te zasłonki, które również i mnie przypadły najbardziej do gustu.

Zasłonki były ostatnią rzeczą, jaką mieliśmy do założenia w pokoiku naszego dziecka. Gdy już zawisły one nad oknem, to stanęliśmy na środku pokoju z mężem i nie mogliśmy się nacieszyć, jak to wszystko pięknie wygląda. To był chyba już ten moment, w którym zdecydowanie poczułam, że w końcu nie będziemy już dwuosobową rodziną, a dołączy do nas trzeci członek.