Podstawowe modele sufitów napinanych

 

Zastosowanie tworzyw sztucznych w budownictwie jest ogromne dzięki właściwościom odpornościowym jakie uzyskują. Szeroką falą wkraczają również do wnętrz pod postacią bardzo atrakcyjnych materiałów wykończeniowych. Jednym z przykładów są coraz bardziej doceniane sufity napinane.

Właściwości sufitów napinanych

lustrzany sufit napinanySufity napinane to propozycja dla wszystkich niezależnie od upodobań i gustów. Stosując ta metodę wykonawczą uzyskuje się dowolny efekt wizualny od tradycyjnych powierzchni jednolitych pod względem barwy do wielobarwnych i skomplikowanych konstrukcji wielowarstwowych. Sufi napinany wykonany z powłok poliestrowych, tkanin satynowych lub z membran PVC charakteryzuje się idealnie gładką powierzchnią zasłaniającą wszystkie wady starych powierzchni sufitowych maskując przy tym wszelkie elementy instalacyjne. Producenci wykonują zlecenia korzystając z bardzo dobrych materiałów pochodzących od potentatów w branży powłok sufitowych. Trzeba tez wspomnieć, że tą techniką wykonuje się również idealne pokrycia ścienne. Wśród najchętniej zamawianych przez klientów modeli jest lustrzany sufit napinany produkowany w wielu kolorach dając bardzo ciekawy efekt. Bardzo popularne stają się sufity napinane z dowolnym nadrukiem. Można umieścić na nim zdjęcie z własnej kolekcji lub logo firmy. Jeżeli marzy się nam sufit wielobarwny możemy zamówić sufit spawany z powłok o różnych kolorach. Klienci bardzo często decydują się na model gwieździste niebo ze względu na wyjątkowo dekoracyjny charakter.

Modeli sufitów napinanych jest bardzo dużo i na ich podstawie wykonywane są indywidualne zamówienia uwzględniające uwagi i wymagania klientów. Dopełnieniem oferty producentów jest specjalistyczne oświetlenie w postaci energooszczędnego oświetlenia ledowego i światłowodów.

Więcej na https://linear-system.pl/