Piękne zaaranżowanie wnętrza

Wspólnie z narzeczoną przez bardzo długi okres czasu zastanawialiśmy się, jak będzie wyglądała nasza przyszłość. Myśleliśmy o tym pod kątem mieszkania. Początkowo chcieliśmy zabrać się za budowę domu, jednak na ten projekt było zdecydowanie zbyt wcześnie. Stwierdziliśmy więc, że zakupimy mieszkanie w centrum, a do jego zaaranżowania skorzystamy z pomocy specjalisty. Chcieliśmy żyć na normalnym poziomie, dlatego też nie porywaliśmy się na kilkuletnie zaciskanie pasa. Po prostu wzięliśmy kredyt mieszkaniowy w banku.

Odpowiednio zaaranżowane wnętrze mieszkania

aranżacja wnętrz toruńPo wielu tygodniach dyskusji i wyliczeń stwierdziliśmy z narzeczoną, że nie jesteśmy gotowi na rozpoczęcie projektu pod tytułem „budowa domu”. To bardzo ułatwiło nam myślenie o przyszłości. Stwierdziliśmy więc, że zakupimy mieszkanie w naszym rodzinnym mieście, w którym dorastaliśmy i ukończyliśmy studia, a obecnie w nim pracujemy. Nie mieliśmy rzecz jasna gotówki, która wystarczyłaby, chociaż na połowę mieszkania. Nie mogliśmy się łudzić. Byliśmy skazanie na wzięcie kredytu na mieszkanie. Związaliśmy się z bankiem na kilkanaście lat, jednak stosunkowo szybko kredyt został nam przyznany. Dzięki temu bardzo szybko kupiliśmy mieszkanie i odebraliśmy od niego klucze. Chcieliśmy, by prezentowało się ono rewelacyjnie. Dlatego też postanowiliśmy nawiązać współpracę z osobą, której domeną jest aranżacja wnętrz Toruń to stosunkowo duże miasto, w którym jest masa specjalistów różnej maści. Dlatego też z wyborem odpowiedniego projektanta nie mieliśmy problemu. Zdecydowaliśmy się na tego specjalistę, którego portfolio przemawiało do nas najbardziej. To była jedna z ważniejszych decyzji, jaką podjęliśmy wspólnie z narzeczoną, w kontekście świeżo zakupionego mieszkania.

Współpraca z projektantem okazała się bardzo owocna. Zaaranżował on przestrzeń w naszym mieszkaniu w taki sposób, jakiego byśmy się nie spodziewali. Wspólnie z narzeczoną mieszka nam się teraz w naszych czterech kątach rewelacyjnie. Przestrzeń w mieszkaniu jest wykorzystana co do joty! Już po projekcie czuliśmy, że będzie dobrze, ale efektu końcowego w życiu byśmy nie przewidzieli. Z pewnością będziemy polecać tego specjalistę swoim znajomym. Oboje jesteśmy bowiem zdania, że dobrych fachowców należy chwalić!