Niezapomniana sesja ciążowa

Kiedy tylko dowiedziałam się, że jestem w ciąży i nasza rodzina po dwóch latach znów się powiększy, postanowiłam, że będę cieszyć się każdym dniem. Tak się wydaje, że dziewięć miesięcy to długo, jednak czas bardzo szybko upływa. Wiedziałam, bo tak samo szybko zleciało mi podczas pierwszej ciąży z moją córką.

Udział w rodzinnej sesji ciążowej

sesja ciążowa warszawaPostanowiłam, że będę dokumentować jak rośnie mi brzuch, jak robimy pokoik dla dziecka. Jednak najbardziej interesowała mnie sesja ciążowa Warszawa była miastem pełnym profesjonalnych fotografów. Bardzo żałowałam, że nie zdążyłam zapisać się przy pierwszym dziecku do zdjęć. Jakoś tak zwlekałam, a później było już za późno. Nie mogłam sobie tego darować, ponieważ taka fotografia to pamiątka na całe życie. Zdjęcia wykonane przez profesjonalistę pięknie prezentują się oprawione na ścianie. Udałam się więc do studia, którego galeria i zamysł artystyczny właściciela najbardziej odpowiadał mojemu gustowi. Pastelowe wyposażenie, dużo elementów w romantycznym stylu to było coś, co właśnie chciałam uzyskać na moich zdjęciach. Współpraca przy tworzeniu zdjęć układała się wspaniale i chociaż nigdy nie byłam na prawdziwej sesji, potrafiłam się rozluźnić, dzięki odpowiedniemu podejściu fotografa. Do wyboru miałam kilka pięknych ciążowych sukni oraz różnego rodzaju tła fotograficzne. Najbardziej spodobała mi się jednak wisząca ławka ozdobiona gałązkami, która nadała wspaniałego klimatu.

Podczas sesji czułam się jak ryba w wodzie, ponieważ fotograf podpowiadał mi i wspierał w moich pomysłach. Później już sama proponowałam różne pozy i zmianę aranżacji. Nie musiałam długo czekać na fotografie. Kiedy mogłam podziwiać zdjęcia w formie papierowej, nie mogłam wyjść z podziwu. Od razu ładnie oprawiliśmy i teraz każdy kto nas odwiedza, może je zobaczyć na ścianie w salonie.