Nagroda w postaci ładnych statuetek z mosiądzu

W tym roku miałam zaszczyt zostać organizatorką konkursu tanecznego w naszej szkole tańca. W ofercie mamy najróżniejsze rodzaje tańców, od tańca towarzyskiego, po hip hop i taniec nowoczesny. W konkursie wezmą udział najmłodsi nasi uczniowie w przedziale wiekowym od pięciu do ośmiu lat w kategorii tańca nowoczesnego. Są to indywidualne występy naszych małych uczniów. Jako organizatorka musiałam wybrać i zamówić nagrody jakie finaliści dostaną. Zwykle zakupowaliśmy imitacje medali, ale w tym roku chciałam coś zmienić.

Sprzedawca ładnych mosiężnych statuetek

ładne statuetki z mosiądzuOglądając pewien konkurs w internecie, zauważyłam, że na koniec osoby na podium dostawały statuetki. Figurki przedstawiały tancerzy i bardzo mi się ten pomysł spodobał. Wyglądały one naprawdę dużo efektowniej, niż zwykłe medale na szyję. Po tej transmisji zaczęłam szukać informacji, kto był sponsorem i kto zajmował się wybieraniem nagród. Po wysłaniu kilku maili dostałam namiar na producenta statuetek. Były to ładne statuetki z mosiądzu i okazało się, że jest naprawdę ogromny wybór kształtów, jakie może mieć statuetka. Chciałam, żeby były one w postaci tancerek, bo akurat w konkursie będą brały udział same dziewczynki. Zamówiłam odpowiednią liczę i czekałam na realizację zamówienia. Troszkę się stresowałam, że na zdjęciu i filmiku wyglądają one lepiej niż na żywo. Na szczęście nic takiego nie miało miejsca, statuetki przyszły duże, masywne i wyglądające na naprawdę porządne. Cieszyłam się, że chociaż temat nagród mam z głowy, bo cała organizacja konkursu wymagała ode mnie mnóstwo czasu i energii. Do konkursu było coraz mniej czasu, a w każdej dziedzinie był jakiś problem. Osoba odpowiedzialna za sprzęt audio się rozchorowała, stroje również nie dojdą na czas, bo pani krawcowa pomyliła daty i okazało się, że wszystko muszę przeorganizować.

Miałam dużo szczęścia, że kontakt z firmą od statuetek był ekspresowy i tak naprawdę gdyby nie oni, to byłabym załamana, że wszystko idzie niezgodnie z planem. W momencie kiedy wszyscy inni zawiedli oni stanęli na wysokości zadania. Będę ich polecać każdemu przed kim będzie wyzwanie organizacji jakichś konkursów i zawodów. Teraz mam tylko nadzieję, że finalistom również podpadną do gustu i że będą miło wspominać ten konkurs.