Modna ściana w salonie

Wnętrzarskie wizualizacje potrafią nas nieźle zaskoczyć. Szczególnie, gdy poprosimy o pomoc projektanta, którego zadaniem będzie zaprojektować nam wybrane przez nas wnętrze. Niby wydaje nam się ono małe i ciasne jednak po rozmowie i wysłuchaniu naszych oczekiwań projektant potrafi zdziałać cuda, a czasem i powiększyć daną przestrzeń. Są to różne sztuczki wnętrzarskie nie znane nam, a wprowadzane przez specjalistów.

Czy cegła potrafi odmienić wnętrze?

modna imitacja cegły na ścianiePrzede wszystkim jak to mówią najważniejsze to podłoga i ściany. To one są kluczem do pięknego wnętrza. Niekiedy już z tym mamy problem, gdyż nie wiemy czy na przykład pomalować ścianę na jeden kolor, czy może wykorzystać tapetę, a może cegłę? Przede wszystkim możliwości może być bardzo dużo. W ostatnim czasie bardzo modna imitacja cegły na ścianie króluje w wielu wnętrzach. Przede wszystkim wygląda to jak realistyczna cegła, jednak jest to jej jedynie imitacja. To wszystko dzięki odpowiednim tapetom, które sprawiają tak realistyczny widok. Co raz częściej gości ona w naszej sypialni, bądź salonie, w różnym formacie i kolorze. Tak naprawdę możemy mieć wszystko: białą cegłę, bądź tradycyjnie czerwoną. Niby jest to element, który sprawia wrażenie niedokończonego remontu, a wprowadza specyficzny klimat, który kochamy. Oprócz tego możemy również zobaczyć go w wielu hotelach, gdzie imitacja cegły znajduje się w najlepszych apartamentach. Jest hitem wśród styli boho, czy rustykalnych wnętrzach. Większość z nas nawet nie jest w stanie wyobrazić sobie własnej łazienki nie w loftowym stylu. To przecież cegła jest jej kropczeką nad i, a także główną wisienką na torcie. Oprócz tapety świetnie sprawdzą się również płytki cegłopodobne, które po ułożeniu również dają efekt niczym oryginalnej cegły. Świetnie sprawdzają się w mieszkaniach w bloku, bądź nowych apartamentowcach.

Jeśli nie wyobrażamy sobie naszego wnętrza bez cegły to możemy zrealizować ją w różny sposób. Przede wszystkim możemy zastosować tapetę, bądź płytki cegłopodobne. Zarówno jedna jak i druga wersja są w stanie oddać nam realistyczne marzenie o ścianie z cegły w różnym wariancie kolorystycznym. Wybór koloru zależy do nas, czy będzie to czerwony, czy biały. Jeśli zależy nam na czasie to szybszą metodą będzie wykonanie tapety w danym wnętrzu.