Ładna damska bransoletka

 

Wiele kobiet nosi na co dzień różne rodzaje biżuterii, wykonanej z metali szlachetnych, takich jak srebro czy złoto, albo też biżuterię sztuczną, na przykład ze stali, która może być pozłacana lub posrebrzana. Biżuteria to ciekawy dodatek do codziennego stroju i właściwie obowiązkowy element stylizacji na ważne okazje, takie jak na przykład wesela, bale i różnego typu przyjęcia. Najczęściej noszone są pierścionki, kolczyki i naszyjniki, ale wiele pań chętnie zakłada także bransoletki.

Bransoletki zrobione ze srebra

bransoletka srebrna damskaBransoletka pięknie podkreśla nadgarstek i stanowi uzupełnienie reszty biżuterii. Na wiele okazji warto jest sięgnąć po komplet w tym samym stylu, złożony z naszyjnika, kolczyków i bransoletki. Ten sam materiał, styl i te same kamienie tworzą razem zgrabną całość. Bransoletki bywają bardzo różne, tak samo jak różne są kobiety, które je noszą. Jedne to bardzo delikatne, subtelne łańcuszki, inne z kolei są szerokie, pokryte gęsto wzorami albo też zupełnie gładkie. Kobiety lubiące nosić dużo biżuterii sięgają po kilka bransoletek naraz albo też wybierają takie już ze sobą na stałe połączone. Najprostsze i najtańsze modele z metali szlachetnych wykonywane są ze srebra. Nie znaczy to jednak wcale, że taki produkt nie wygląda stylowo i elegancko, wręcz przeciwnie. Bransoletka srebrna damska będzie świetnym wyborem dla kobiety o chłodnym typie urody, ponieważ doskonale pasuje do jej naturalnego koloru skóry, oczu i włosów. Dobrze sprawdzą się także bransoletki wykonane z platyny, które są jednak znacznie droższe. Ten typ biżuterii często ozdabiany jest dodatkowo kamieniami, które pięknie odbijają promienie słoneczne czy sztuczne światło i połyskują przy najlżejszym nawet ruchu, zwracając na siebie uwagę. Proste modele bransoletek wysadzane są na przykład cyrkoniami czy kryształkami Swarovskiego. W modzie są też kamienie takie jak ametysty, opale czy kryształy górskie oraz bursztyny.

Bransoletka ze srebra to bezpieczny pomysł na prezent dla kobiety, o której wiadomo, że lubi nosić biżuterię. Nie będzie kosztowała wiele, a jubilerzy oferują bardzo duży zakres wzorów, co przekłada się na szeroki zakres cenowy. Ze względu na to, że bransoletkę nosi się na ręce, nie trzeba tak rygorystycznie przestrzegać reguły odnośnie dopasowania koloru metalu do typu urody. Taki podarunek z pewnością będzie często noszony przez obdarowaną damę.