Kubek z nadrukiem

 

Jestem świeżo upieczonym przedsiębiorcą. Od paru lat biłem się z myślami, czy zakładać własną działalność gospodarczą, czy może dalej pracować na bezpiecznym etacie. Do tej pory byłem pracownikiem urzędu, jednak ta praca była dla mnie zwyczajnie nużąca. Chciałem zmian. Odkąd tylko pamiętam, miałem żyłkę do interesu i postanowiłem ją wykorzystać. W końcu otworzyłem własny sklepik. Niestety, interes nie szedł tak dobrze, jak sobie wyobrażałem. Musiałem działać. Postanowiłem zainwestować w reklamę, a konkretniej w zakup firmowych kubków.

Zakup kubków reklamowych z nadrukiem

kubki reklamowe z własnym nadrukiemDecyzja o rezygnacji z wygodnej pracy na etat na rzecz ryzykownego biznesu nie przyszła mi łatwo. W jej podjęciu pomogła mi moja żona, która do teraz jest moim wielkim wsparciem. Nie ukrywam, że miałem duże obawy w momencie zakładania własnego biznesu. Bałem się, że mi nie wyjdzie i skończę spłukany. Jednak od zawsze marzyłem o posiadaniu własnego interesu. Dlatego też zdecydowałem się na jego założenie. Początkowo prowadzenie sklepu szło mi dobrze. Ludzie byli ciekawi nowego punktu na mapie w naszym małym miasteczku. Później jednak szło mi gorzej. Postanowiłem przeciwdziałać temu kryzysowi. Wiedziałem, że muszę zainwestować trochę pieniędzy w reklamę. Moim pomysłem były kubki reklamowe z własnym nadrukiem. Znalazłem więc firmę, która zajmowała się nadrukiem firmowego logo na kubki i dopytałem o ofertę dla mnie. Bardzo przypadła mi ona do gustu. Zawierała sumę, którą byłem w stanie przeznaczyć na reklamę mojego biznesu. I tym oto sposobem po tygodniu miałem setki firmowych kubków, które dodawałem do każdego zamówienia. Liczyłem na to, że dzięki mojemu działaniu mój biznes ruszy z kopyta.

Muszę przyznać, że decyzja o zamówieniu firmowych kubków z nadrukiem była jedną z lepszych decyzji w moim życiu. Kiedy zacząłem je rozprowadzać, zauważyłem wzrost sprzedaży w swoim sklepiku! Początkowo sam nie wierzyłem własnym oczom, jednak liczby na fakturach mówiły same za siebie. Byłem tym faktem bardzo podekscytowany. Do teraz jestem bardzo wdzięczny firmie, która wykonała dla mnie to zlecenie. Jestem również wdzięczny mojej ukochanej żonie, która wspierała mnie w trudnych chwilach. Gdyby nie ona, to z pewnością nie kontynuowałbym swojego biznesu, który teraz się tak dobrze rozwija.