Jak zbierać więcej lajków na Insta?

Odkąd tylko powstał Instagram to właśnie polubienia grają kluczową rolę na drodze do zyskania popularności w tym serwisie. Obecnie jednak zdobycie ich większej ilości skutecznie utrudnia nam ciągle zmieniający się algorytm mający na celu z jednej strony wszystko zoptymalizować z innej jednak po prostu sprawić, abyśmy jak najdłużej przebywali na Insta. Jak poradzić sobie z tym problemem?

Ilość lajków na Insta

kup lajki instagramCzasy w których wystarczyło stosować hashtagi, aby zyskać więcej polubień na Insta niestety dawno już minęły i nie zapowiada się na to, aby schemat ten znów powrócił. Używanie popularnych tagów opisujących nasze zdjęcie jest obecnie zupełnie bezsensownym działaniem biorąc pod uwagę ilość kont na tym portalu. Nasze zdjęcia dosłownie po sekundzie nikną w natłoku coraz to nowszych. Można sobie z tym radzić używając mniejszych hashtagów, ale te tagi są właśnie mniej znane, a zatem mniej osób je odwiedza. Zanim staną się popularniejsze musimy zaczekać, a nie każdy ma na to chęć. Dlatego, jeżeli szanujesz swój czas i nie chcesz się uzależniać od portalu po prostu kup lajki Instagram nie zauważy tego posunięcia, jeżeli zastosujesz prostą metodę kupowania polubień falowo, co zresztą oferuje coraz więcej stron sprzedających polubienia. Kiedy zaczną one napływać w odstępach czasowych i nie będzie ich już od samego początku podejrzanie wiele wówczas będzie to bezpieczna metoda.

Niegdyś praktyki te były niezbyt uznawane przez społeczność, jednakże miało to miejsce w czasach, kiedy właśnie wystarczyło stosować odpowiednie tagi do osiągnięcia sukcesu. Obecnie kupowanie lajków nie ma służyć temu, abyśmy mogli pochwalić się znajomym ich ilością pod zdjęciami. Ten sposób ma sprawić, że nasze zdjęcie będzie miało szansę utrzymać się na górze w danym hashtagu tym samym sprawiając, że zostaniemy dostrzeżeni przez innych.