Ile kosztuje badanie biorezonansem magnetycznym?

 

Od wielu lat bezskutecznie leczę się na alergię. Nie pomaga konwencjonalne odczulanie. Od wiosny do jesieni łykam tylko tabletki na alergię, a dolegliwości i tak nie chcą ustąpić. Moja przyjaciółka poleciła mi badanie biorezonansem magnetycznym. Uznała je za niezwykle skuteczne. Twierdziła, że odpowiednia diagnoza biorezonansem pomogła jej uporać się z alergią. Wiedziałam, że medycyna niekonwencjonalna jej bardzo pomogła, dlatego zdecydowałam się też spróbować.

Zapisałam się na odczulanie biorezonansem magnetycznym

biorezonans magnetyczny cenaNajpierw jednak zdecydowałam się sprawdzić cenę takiego badania. Nie chciałam przepłacać, tym bardziej że nie jest to tanie badanie. Postanowiłam sprawdzić cenę biorezonansu w internecie. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: biorezonans magnetyczny cena, i zaczęłam przeglądać wyniki. Okazało się, że cena takiego badania waha się od 100 do 500 złotych. Wszystko zależy od tego jaką diagnostykę zastosujemy i na jaki pakiet badań się zdecydujemy. Ja zdecydowałam się wykonać testy na alergie pokarmowe oraz na pasożyty. Skorzystałam z dużego pakietu i dostałam rabat. Zapłaciłam mniej niż gdybym wykonywała testy pojedynczo. Najpierw musiałam się jednak zapisać na konsultację lekarską, na której lekarz miał mnie dopuścić do wykonania takiego badania. Biorezonans magnetyczny jest bowiem nie wskazany dla osób z rozrusznikami serca czy kobiet w ciąży. Od razu po konsultacji, na której lekarz dopuścił mnie do badania zapisałam się na biorezonans. Badania trwało dość długo, prawie dwie godziny. Wszystko przez to, że wybrałam szeroki pakiet badań i diagnozy. Było ono jednak w pełni bezbolesne i nieinwazyjne. W trakcie badania przytrzymywałam w dłoniach metalowe końcówki aparatu przez które płynął prąd o niewielkim natężeniu i o zmiennych falach. Badanie okazało się dla mnie bardzo skuteczne. Okazało się, że cierpię na niestwierdzoną wcześniej alergię pokarmową.

Odpowiednia tego wystarczyła do tego, aby ustąpiły dolegliwości. Byłam bardzo zadowolona z wykonania biorezonansu magnetycznego. Było to bardzo skuteczne badanie, które pozwoliło mi szybko uporać się z moimi problemami zdrowotnymi. Badanie nie okazało się wcale takie drogie jak myślałam. Udało mi się je wykonać w bardzo przystępnej cenie w zaufanej klinice medycyny naturalnej.