Gdzie znajdę poręcze treningowe

 

Doskonale wszyscy wiemy, że aby zachować zdrowe i ciało, i duszę, należy zdrowo się odżywiać, uprawiać sport. Jednak w praktycznie różnie to już bywa. Dużo osób wykręca się od ćwiczeń i zdrowym jedzeniem, brakiem czasu, brakiem pieniędzy. A tam naprawdę powinniśmy pomyśleć o sobie i swoim zdrowiu i wybrać zdrowie i sport. Szczególnie, że ani sport, ani zdrowe gotowanie nie zajmuje aż tyle czasu ile nam się wydaje i nie jest aż takie drogie jak nam się wydaje.

 

Jakie są ciekawe ćwiczenia z poręczami treningowymi

 

poręcze treningoweDlatego zamiast szukać wymówek, jak szukam zdrowych przepisów, na ciekawe posiłki oraz szukam różnych akcesoriów do domu, aby ćwiczyć w domu, jeśli nie będę miała czasu na wyjście na siłownie. Dlatego też już mam swoją małą siłownie w domu. Ale tak naprawdę, aby zacząć ćwiczyć w domu przyda się jedynie mata, może jakieś drobne pomoce sportowe – jak hantle, poręcze treningowe i przede wszystkim dobry nastrój i motywacja. Ja bardzo lubię ćwiczyć na siłowni, szczególnie lubię zajęcia grupowe, jednak nie zawsze mam czas, aby wyjść na siłownie, nie zawsze też godziny zajęć grupowych są dla mnie odpowiednie i nie mam po prostu jak się na nie wybrać. Dlatego też mam w domu kilka ciekawych gadżetów sportowych taki jak: poręcze treningowe, piłki sportowe, gumy do ćwiczeń, wałki do rolowania, hantle oraz inne drobne sportowe akcesoria. Szczególnie lubię ostatnio ćwiczyć na moich nowych poręczy treningowych. Ostatnio nawet szukałam jakie są ciekawe ćwiczenia z poręczami treningowymi. I jest takich ćwiczeń naprawdę dużo i to bardzo fajne ćwiczenia. Moje poręcze treningowe w krótkim czasie pozwoliły mi w bardzo krótkim czasie osiągnąć naprawdę fajne efekty sportowe. Jestem naprawdę zadowolona z tego sprzętu sportowego. Szczególnie, że mogę przy ich pomocy wykonywać naprawdę różne i niezwykle ciekawe ćwiczenie wzmacniające pośladki, brzuch, płacy, ramion oraz nogi – po prostu całe ciało.

 

Teraz ja sama każdemu polecam poręcze do ćwiczeń i już nawet namówiłam moją sąsiadkę na wspólny trening i teraz w każdy weekend spotykamy się razem i ćwiczymy. Dla mnie sport jest sposobem na odstresowanie się, na zdrowie, na piękną sylwetkę. Dlatego kiedy tylko mogę wkładam moje buty sportowe i dres i ćwiczę w domu, w parku lub na siłowni, na basenie.