Gdzie w Bielsku wynajmę koparkę?

 

Prowadzę własny biznes budowlany. W mojej firmie zajmuje się głównie kompleksowym budowaniem budynków od fundamentów. Ostatnio interes rozwijał się bardzo sprawnie. Prowadziłem kilka budowli na raz i cały mój sprzęt na siebie pracował. Dostałem właśnie wiadomość, że na budowie w Bielsku popsuła się koparka. Wszystkie koperki jakie posiadałem w swoim arsenale maszynowym były teraz wykorzystywane na innych budowach i nie mogłem przerzucić ich do Bielska na budowę.

Znalazłem koparkę w Bielsku na moją budowę

koparka w bielskuNie pozostało mi nic innego jak krótkoterminowy wynajem koparki na budowę w Bielsku. Dowiedziałem się, że naprawa mojej koparki potrwa około dwóch tygodni. Nie mogłem sobie pozwolić na to, aby budowa stała w miejscu przez tak długi czas. Miałbym za duże opóźnienie. Musiałem tylko znaleźć odpowiednią koparkę na wynajem. Najlepiej, żeby stacjonowała akurat w Bielsku, żebym nie musiał wysyłać po nią transportu. Poszukiwania takiej koparki rozpocząłem od internetu. Wpisałem w wyszukiwarkę frazę: koparka w bielsku, i zacząłem przeglądać wyniki. Szybko znalazłem to czego potrzebowałem. Znaleziona przeze mnie koparka miała odpowiednie na moją budowę wymiary, posiadała dużą głębokość kopania oraz głębokość łyżki. Łyżka dodatkowo posiadała szybko złącze, co było bardzo praktycznym i komfortowym rozwiązaniem, które przyśpieszało pracę. Mimo iż był to sprzęt używany miał niski przebieg, a właściciel zapewniał, że jest w stu procentach sprawna i nie uszkodzona. Koparka posiadała też szeroką, klimatyzowaną kabinę, co biorąc pod uwagę obecne warunki pogodowe było bardzo dobrym, komfortowym rozwiązaniem dla moich pracowników. Ponieważ maszyna stacjonowała w Bielsku i była dostępna w bardzo niskiej, przystępnej cenie od razu zdecydowałem się ją wynająć. Jak się już wkrótce okazało, to było bardzo dobre rozwiązanie.

Zarówno ja, jak i moi pracownicy byli zadowoleni z tej koparki. Okazała się sprawna i bardzo prosta w obsłudze. Sprzęt był wysokojakościowy i nie miał problemów z wykopaniem odpowiednich dołów. Dużą zaletą była także odpowiednia, praktyczna wysokość załadunku, która umożliwiała sprawną pracę, oraz dodatkowe oświetlenie robocze, dzięki któremu praca z tą koparką była bezpieczna zarówno dla kierowcy, jak i dla innych pracowników budowy.