Gdzie dostać łóżko ortopedyczne?

Jakiś czas temu miałam wypadek samochodowy, po którym zostałam operowana. Teraz mam problemy z kręgosłupem. Już dłuższy czas jestem w szpitalu tylko dlatego, że w domu nie mogłabym przejść odpowiedniej rehabilitacji, ponieważ nie posiadam łóżka ortopedycznego. Ponieważ nic innego nie powstrzymuje lekarzy przed wypisaniem mnie do domu postanowiłam to zmienić. Zaczęłam szukać, gdzie można dostać łóżko ortopedyczne do rehabilitacji. 

Znalazłam sklep z łóżkami ortopedycznymi 

łóżka ortopedyczne elektryczneNajpierw zasięgnęłam języka, co do tego jakie łóżko będzie dla mnie najwłaściwsze. Zdecydowałam się, że rozważę tylko łóżka ortopedyczne elektryczne, ponieważ chciałam być jak najbardziej samodzielna. Dzięki łóżku elektrycznemu nie musiałabym prosić kogoś o pomoc zawsze kiedy chciałabym wyżej usiąść albo się położyć. Myślałam, że taki sprzęt jest dość drogi, dlatego najpierw sprawdziłam ceny używanych łóżek ortopedycznych na internecie. Ceny były jednak zadziwiająco niskie. Stwierdziłam, że w takim razie lepiej kupię coś nowego na co będę miała gwarancję oraz pewność, że jest całkowicie sprawne i nie popsuje mi się na drugi dzień. Znalazłam kilka ofert sklepów internetowych ze sprzętem rehabilitacyjnym, ale ponieważ taki sprzęt jest duży i ciężki koszt dostawy był często dwukrotnie wyższy niż łóżka. Poszukałam czegoś w mojej miejscowości i znalazłam sklep stacjonarny, który oferuje darmową dostawę do domu klienta. Ponieważ sama nie mogłam wyjść ze szpitala, wysłałam moją przyjaciółkę, żeby obejrzała wybrany przeze mnie model i dokonała zakupu. Model, który wybrałam miał regulowaną wysokość, a także regulowany zagłówek. Mogłam leżeć całkowicie na płasko lub siedzieć prawie pod kątem prostym. Na więcej i tak nie mogłam sobie pozwolić ze względu na kręgosłup. Wysokość dolnej części również była regulowana. W dodatku łóżko miało wysokiej jakości materac przeciwodleżynowy. 

Łóżko dotarło do mnie już następnego dnia po zakupie. Lekarz od razu wypisał mnie ze szpitala i zalecił odpowiednią rehabilitację w domu. Jestem pewna, że w domu szybciej odzyskam sprawność. A łóżko jest bardzo wygodne. Dużo lepsze niż to, które miałam do dyspozycji w szpitalu. Już po pierwszym dniu czuję się lepiej, ponieważ jestem bardziej samodzielna. Łóżko elektryczne jest bardzo proste w obsłudze. Wszystko mogę regulować za pomocą jednego pilota.