Firma napełniająca helem urodzinowe balony

 

Już za trzy tygodnie nasz synek kończy roczek. U nas w rodzinie roczek to prawie tak ważne urodziny jak osiemnastka. Każdy stara się jak najhuczniej je wyprawić. Wynajmuje się salę, dekoruje ją i zaprasza większą część rodziny. Początki przygotowań już zaczęłam dobre trzy miesiące temu. Mąż się ze mnie śmieje, że nie byłam tak zaangażowana w organizację naszego ślubu, jak w urodziny naszego synka.

Balony wypełnione helem idealne na urodziny

balony na urodziny z helemNie ukrywam, że bardzo podoba mi się ten zwyczaj, który pielęgnowany jest od lat. Moja mama opowiadała, że już moje pierwsze urodziny, czyli przeszło trzydzieści lat temu, rodzice tak hucznie mi wyprawiali. Sale i tort zamówione mam od dawna. Temat przewodni urodzin ma dotyczyć Kubusia Puchatka, ponieważ postać ta nawiązuje do imienia naszego syna. Całe przygotowania szły bardzo sprawnie, niestety ostatnio napotkała mnie przykra sytuacja. Firma, która miała zapewnić mi oprawę wizualną została zamknięta. Głównie chodziło mi o balony z helem na urodziny. Oczami wyobraźni widziałam salę wypełnioną całą balonami unoszącymi się przy suficie. Nie wyobrażałam sobie tych wszystkich balonów pompować ustnie i przyczepiać samodzielnie do ścian. Dlatego zaczęłam szukać firm zajmujących się napełnianiem balonów w naszym mieście.

Na szczęście z pomocą przyszła przyjaciółka, która zamawiała pakiet balonów z helem. Dała mi namiary, a jakie było moje zaskoczenie, kiedy okazało się, że można balony zamówić przez internet. Firma posiada stronę, na której jest cały asortyment. Przyznam, że oferta jest szersza niż ta, którą miałam mieć. Po chwili miałam już koszyk wypełniony urodzinowymi balonami. Zarówno te związane tematycznie z postacią z bajki, jak i klasyczne balony nawiązujące do pierwszych urodzin.