Eleganckie, okrągłe namioty weselne

Ślub to jeden z najważniejszych dni w życiu młodej pary. Jest to długo wyczekiwany przez nich dzień, o którym myśli spędzają sen z powiek i równocześnie napawają radością i zdenerwowaniem. Ten dzień, który nie tyko dla młodych ma być wyjątkowy, ale oczarować ma także przybyłych gości.

Okrągły namiot na weselu, jako dodatkowa atrakcja

okrągłe namioty weselneSama ceremonia zaślubin w kościele to w dzisiejszych czasach jedynie formalność trwająca niecałą godzinę. Nikt nie kryje, że tym bardziej wyczekiwanym momentem jest samo wesele i związane z nim atrakcje trwające do białego rana. Każda młoda para chce żeby zabawa nie ominęła nikogo i każdy mógł się wybawić na swój sposób. W kreatywnej rzeczywistości, w której przyszło nam żyć począwszy od fontanny z czekoladą, po budki fotograficzne z mnóstwem kreacji oraz przebieranek. W ślubnej modzie pojawiły się także okrągłe namioty weselne, które tworząc osobne i dodatkowe pomieszczenie, wyglądają niezwykle elegancko i pozwalają przenieść wesele w nieco bardziej naturalne okoliczności. Niezależnie od pogody, w czasie niezapowiedzianych opadów, deszcz zatrzyma szczelny dach, zaś podczas gorącego wieczoru liczne okna i szerokie „drzwi” dadzą nieco chłodnego przewiewu. W kolorze białym, przyozdobione tematycznymi kwiatami i zachwycającymi lampionami nadadzą przyjęciu wyjątkowy nastrój i pozwolą cieszyć oko nawet najbardziej wymagającym estetycznym perfekcjonistom. W ślubnej ofercie znajdziemy namioty, czy też nieco większe hale, które można kupić, jest też jednorazowa opcja wynajmu, która wbrew pozorom w porównaniu do wynajmu sali wychodzi w kwestiach budżetowych o wiele korzystniej. Wiele firm oferuje także wyposażenie namiotu, podstawowe, w które wchodzą krzesła oraz stoliki, aż po bardziej rozszerzone, w skład, których wchodzi dodatkowy parkiet. Namioty weselne to alternatywa dla klasycznych sal, które choć ładne, nie zawsze spełniają wszystkie życzenia Państwa Młodych. Te pierwsze zaś są pod tym względem bardzo elastyczne.

Ślubna moda jest zmienna, ale wydawać by się mogło, że prostota ze skromną wersją stylu boho będzie zachwycać zawsze, a łatwe i klasyczne rozwiązania zawsze będą na „topie”. Pary młode decydując się na tak, wbrew pozorom nietypowe wesele, gwarantują swoim gościom nie tylko dobrą zabawę, ale również nietuzinkowe przeżycia i z pewnością, na długo zapamiętane wspomnienia, z wesela „pod namiotem”.