Doskonałe traktorki Iseki

Koszenie trawy we własnym ogródku jest znacznie mniej wymagające niż robienie tego na dużej powierzchni takiej jak na przykład pole golfowe. Często właściciele firm, kupują profesjonalne traktorki, które służą nie tylko do koszenia trawy, ale i innych prac porządkowych.

Co potrafią traktorki marki Iseki?

traktorek kosiarka isekiNa rynku branży ogrodniczej znajdziemy wiele modeli sprzętów do koszenia trawy, które są mniej lub bardziej profesjonalne. Różnią się przede wszystkim parametrami technicznymi, zastosowanymi komponentami oraz sposobem zasilania. Jednak to co najważniejsze, to są przeznaczone do różnych powierzchni i taką informację zawiera każda kosiarka, kosa czy traktorek. Dla osób, które mają niewielkie działki gdzie trawa zajmuje jej znikomą część, najlepsze będą kosy spalinowe, ponieważ w ciągu paru chwil jesteśmy w stanie precyzyjnie skosić każde źdźbło. Na większych działkach mogą się sprawdzić kosiarki zasilane elektrycznie lub spalinowo, bo mają optymalne rozmiary i niezbędne wyposażenie. Traktorek kosiarka Iseki jest przeznaczony do dużych powierzchni, mierzących ponad dwadzieścia arów. Marka ta produkuje wysokiej jakości pojazdy do koszenia trawy, które są solidnie wykonane z wysokiej jakości materiałów, odpornych na działanie czynników atmosferycznych. Przede wszystkim posiada napęd na tylne koła, kierownica została wyposażona w wspomaganie hydrauliczne, a przekładnia biegów jest hydrostatyczna. Traktorek może się poruszać po trawniku z prędkością niecałych piętnastu kilometrów.

Ze względu na parametry techniczne, traktorki marki Iseki są jednymi z najlepszych, które posiadają doskonałe wyposażenie. Przede wszystkim powyższy pojazd może być wykorzystywany do koszenia trawy, zbierania liści czy do odśnieżenia drogi i podjazdów.