Dobra farba w sprayu do tkanin

Każdy z nas miał do czynienia z zabrudzeniami odzieży. Jeśli zdarzy się niechciana, nieprzewidziana plama, co często ma miejsce w przypadku dzieci ale i dorosłym przytrafić się może, jest wyjście z kłopotliwej sytuacji. Zwłaszcza, jeśli ubranie lub inna tkanina ma dużą wartość, wówczas spray do tkanin może pomóc w pokolorowaniu zabrudzonego, wyblakłego miejsca.

Spray włókienniczy jako nowość na rynku

farba w sprayu do tkaninMarkery do zdobienia i malowania po tkaninach znane są od dawna. Innym, alternatywnym produktem są spraye do tekstyliów. To specjalnie skomponowana farba o wyjątkowym składzie chemicznym, który pozwala w prosty i tani sposób pokryć wybraną barwą materiał. Taka farba w sprayu do tkanin przyda się, gdy nagle pojawi się plama na ubraniu, obrusie, firance, wózku dziecięcym. Dzięki farbie pokryjemy zabrudzoną powierzchnię i zamaskujemy defekt. To świetna pomoc dla mam i pań domu. Wystarczy kolorowy spray, by ocalić materiał przed wyrzuceniem. Inne zastosowanie farby włókienniczej w sprayu dotyczy wszelkiego rodzaju animacji. Pomocny będzie podczas zajęć w szkole, gdy spotyka się grupka ludzi i chcą np. zorganizować wspólne wyjście. Podczas wieców, koncertów, meczów – takim sprayem narysujemy i wypiszemy dowolne treści. Osoby, które zawodowo zajmują się indywidualnymi projektami zdobniczymi, np. na koszulkach, również skorzystają ze sprayu.

Zastosowanie sprayu do tekstyliów jest bardzo szerokie. To mniej znany produkt od markerów ale równie skuteczny. W zależności od butelki, bądź puszki, uzyskamy specyficzny rodzaj dyfuzji farby. Spraye mogą być czarne lub kolorowe. Dają efekt rozprysku albo punktowy. Można nimi wykonać napisy, wzory albo pokryć zabrudzenia, plamy, wyblakłe powierzchnie materiału. Ceny sprayu nie są wysokie: małe butelki kosztują od kilku złotych a duże do kilkunastu.