Dlaczego suche termofory są lepsze?

Najprawdopodobniej każdego spotka sytuacja, w której termofor będzie potrzebny. Przynoszą one ulgę przy dolegliwościach bólowych, pomagają podczas przeziębień, lub grzeją kiedy jest to wymagane. Klasyczne termofory napełnia się wrzątkiem, co nie jest do końca bezpieczne, dlatego zastępowane są takimi, których nie trzeba napełniać żadną cieczą.

Najlepsze termofory to te ,,suche”?

suche termoforyTermofor suchy wypełniony jest zwykle pestkami wiśni lub nasionami fasoli. Aby stały się gorące, wkłada się je do mikrofalówki lub piekarnika nagrzanego do 150 stopni. Są one całkowicie bezpiecznie, można je stosować nawet u małych dzieci – są bardzo pomocne podczas kolki. Termofor bywa pomocny nie tylko dla ludzi, ale też dla zwierząt – one też miewają stany zapalne, przyłożenie do miejsc bolących sprawia im dużą ulgę. Aczkolwiek, suche termofory mają ten plus, że poza nagrzewaniem, można je również zmrozić. Wystarczy zawinąć je w reklamówkę i włożyć na dwie-trzy godziny do zamrażarki. Stosowane są wtedy jako okłady na stłuczenia różnego rodzaju, często jeżeli mamy problem z cieniami pod oczami. Jeżeli znamy podstawy szycia i jesteśmy w posiadaniu wysuszonych pestek, możemy samodzielnie taki termofor wykonać. Ich zakup w sklepie nie jest bardzo kosztowny, ich ceny zaczynają się od około dwudziestu złotych, zwykle są okrągłe. Z czego by nie były wykonane, służą zwykle wiele lat, o ile nie pierzemy ich ani nie mają styczności z ostrymi przedmiotami. 

Podsumowując, największą zaletą suchych termoforów jest to, że mają możliwość zarówno schłodzenia jak i ogrzania. Są bezpieczniejsze

buyantibiotics24.net

buy levitra cheap

, ponieważ nie wypełnia się ich wrzątkiem, który może kogoś poparzyć. Faktem jest, iż termofory są pomocne w wielu sytuacjach, każdy powinien mieć chociaż jeden – na wszelki wypadek.