Czy zamykanie naczynek laserem działa?

Zawsze starałam się dbać o swoją urodę, ale mimo to pojawiły się u mnie rozszerzone naczynka. Wyglądało to bardzo nieestetycznie, więc zaczęłam szukać sposobu dla siebie. Z początku stosowałam specjalne kosmetyki, które powinny pomóc ze skórą naczynkową, ale ich działanie było dosyć średnie. Musiałam więc stosować dopasowany makijaż, żeby ukryć tę skazę, jednak dalej szukałam czegoś skutecznego. Dopiero moja koleżanka powiedziała mi o specjalnym zabiegu pomagającym z naczynkami.

Jestem niezwykle zadowolona z zamknięcia naczynka

zamykanie naczynek łódźChodzi o zastosowanie lasera w celu zamykania naczynek. Przyznam, że z początku byłam nieco sceptyczna co do tego zabiegu, ale sprawdziłam z ciekawości jak wyglądają efekty na zdjęciach dostępnych w internecie. Właśnie o coś takiego mi chodziło! Znalazłam dobry gabinet w którym oferowano tę usługę i zapisałam się na najbliższy wolny termin. Z początku oczyszczono mi skórę, czyli zmyto makijaż i zastosowano peeling. Następnie założono mi na oczy specjalne osłony, przyznam, że świetnie się sprawdziły. Naprawdę szybko zabieg się skończył. Przez kolejny tydzień nie ćwiczyłam, a przy tym wsmarowywałam krem w skórę twarzy tam gdzie było wcześniej naczynko. W końcu pozbyłam się go całkowicie, a moja twarz wyglądała znacznie lepiej. Jeśli jakakolwiek kobieta ma problem z naczynkami to taki zabieg jest z całą pewnością dobrym wyborem, przynajmniej tak właśnie było u mnie. Z tego co słyszałam to wiele kobiet decyduje się na zamykanie naczynek Łódź jest szczególnie popularnym miejscem pod tym względem. Ja nie zauważyłam żadnych problemów z tą częścią skóry, którą poddano naświetlaniu laserem. Choć zostałam ostrzeżona, żeby nie malować tej skóry żadnymi kosmetykami, a także żeby nie korzystać tam z peelingu. Oczywiście zastosowałam się do tych porad i wszystko poszło w pełni gładko.

Zamiast męczyć się z ciągłym próbowaniem nowych kosmetyków, które mają pomóc zadbać o stan skóry, lepiej jest czasem po prostu skorzystać z takiego zabiegu i mieć z tym wszystkim spokój. Rozszerzone naczynka potrafią strasznie zepsuć wygląd skóry, więc trzeba coś z tym zrobić tak szybko jak to tylko możliwe. Sama źle się czułam widząc w lustrze tę skazę, więc gdy w końcu się jej pozbyłam to odczułam ogromną ulgę. Każda kobieta powinna wiedzieć co czułam.