Ciekawa nauka programowania

Pracowałam na etacie lecz bardzo byłam z tego stanu rzeczy zadowolona. Coraz bardziej dobitnie czułam bowiem, że taka etatowa praca nie jest kompletnie stworzona dla mnie, czułam, że muszę zacząć pracować na swoim, inaczej źle to się dla mnie skończy, na przykład wypaleniem zawodowym. Problem jednak leżał w tym, że kompletnie nie miałam pomysłu na swoją zawodową przyszłość i na to, czym mogłabym się zajmować.

Kursy programowania dla dzieci

nauka programowania dla dzieci w WarszawieMoja firma postanowił wysłać mnie na jakiś czas do naszego oddziału za granicami Polski. I to okazało się dla mnie zbawienne. tam bowiem znalazłam pomysł na mój biznes. Kiedy już wróciłam do Polski po półrocznym okresie, złożyłam wypowiedzenie i otworzyłam swoją własną działalność zajmującą się prowadzeniem innowacyjnych, licencjonowanych kursów programowania dla dzieci. Obecnie nauka programowania dla dzieci w Warszawie oraz w innych polskich miastach jest bardzo popularna, jednak te kilka lat temu, kiedy ruszałam z własną działalnością, byłam jedną z pierwszych na rynku. Dlatego przez te wszystkie lata udało mi się zdobyć wielką renomę, a moje kursy są zaliczane do najlepszych w warszawie. To był naprawdę strzał w dziesiątkę. Jednak wcale nie rozwój mojej firmy jest tym, co cieszy mnie najbardziej. Najbardziej cieszą mnie bowiem absolwenci moich kursów, którzy ruszają poi ukończeniu kursu w świat z umysłem niezwykle otwartym na programowanie. Wypuszczam ich od siebie myślących jak rasowi programiści. Na pewno bardzo przyda im się  to w życiu, być może sami zostaną programistami. A być może za kilka lat każdy będzie musiał posiadać umiejętność programowania, aby móc znaleźć dobrą prace. Świat idzie do przodu, dlatego warto jest wyposażyć swoje dzieci w umiejętność programowania. Z całą pewnością kiedyś im się ona przyda.

Coraz bardziej żyjemy w elektronicznych świecie. Z tego względu obecnie zawód programisty jest najbardziej poszukiwany na rynku. nie wiadomo jak będzie za kilka lat, jednak na pewno umiejętność programowania przyda się w przyszłości każdemu. Z tego względu warto jest zadbać o przyszłość swojego dziecka, ułatwić mu zawodowy start i już teraz zapewnić udział w innowacyjnych kursach programowania dla dzieci. Dzięki udziałowi w takim kursie dziecko nauczy się myśleć jak programista.